Facebook Google+ Twitter

Palikot chce współpracy z SLD. Razem odsuną od władzy PO i PiS?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-04-28 18:19

W związku z sobotnim kongresem SLD i wybraniem na przewodniczącego Leszka Millera, Ruch Palikota zaapelował o wzmocnienie relacji między partiami.

Sonda

Chcesz połączenia Ruchu Palikota i SLD?

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiJanusz Palikot, szef RP, złożył gratulacje Leszkowi Millerowi, który został wybrany starym-nowym przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Pragnie także lepszej niż teraz współpracy na rzecz polskiej lewicy.

Ruch Palikota liczy na nową myśl i wspólne działanie przeciw polskiej prawicy. Palikot apeluje o odsunięcie od władzy PiS oraz PO wspólnymi siłami, a także o stworzenie jednego, silnego, lewicowego bloku - czytamy w serwisie interia.pl.

Tylko wspólnie można przeciwstawić się nacjonalizmowi, szowinizmowi i zapędom narodowo-socjalistycznym. Jest nadzieja, że za rok razem będziemy obchodzić Święto Pracy - dodaje Janusz Palikot. "Niech to będą ostatnie chwile, które spędzamy osobno!" - podkreślił.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (85):

Sortuj komentarze:

Lancet
  • Lancet
  • 30.04.2012 17:08

Zagrywka Palikota jak Kaczyńskiego do Ziobry !

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.04.2012 22:54

Nikt tu bzdur nie pisze... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 29.04.2012 22:50

Arkadiusz Gębka Dzisiaj 15:01

"Janusz Palikot jest mądrym politykiem"- niezły żart... Dobry ubaw z tego miałem... :) Proszę częściej takie bzdury pisać...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 29.04.2012 21:37

Marzenie Tuska , oddać władzę Palikotowi.Bezkarność zapewniona.Po paru latach przekrętów Palikot odda władzę PO. To wszystko pod okiem Bronka któremu ufa ponoć 75% Polaków których głupota zaczyna być legendarna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz
  • janusz
  • 29.04.2012 20:59

Ale jesteście dobrzy-brawo

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.04.2012 20:45

My nikogo nie wypłaszamy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciociolot
  • ciociolot
  • 29.04.2012 19:43

Karol Wrochna i Janek Hyba wykończyliście wszystkich swoim intelektem(bardzo zawyżyliście poziom).Ruch Fiuta będzie miał z Was dużą pociechę.Wyluzujcie trochę,bo wypłoszycie wszystkich dyskutantów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciotolot janusz
  • ciotolot janusz
  • 29.04.2012 19:23

Ruch Fiuta-jak sama nazwa wskazuje zrzesza samych, wspaniałych fiutów,w SLD są tylko przegrane komuchy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edgemen
  • edgemen
  • 29.04.2012 18:33

wszystkie partie w obecnym sejmie sa nie tyle lewicowe co socjalistyczne a moze lepiej powiedziec maja program socjalny dobrze rozbudowany. lewica jest b. "liberalna" w kwestiach swiatopogladowych zas prawica jest w tych sprawach konserwatywna. jedyna znana mi inna partia to nowa prawica z korwin mikke, ale ta partia wcale jest nie lepsza od tych co sa. po prostu w prawie 40 mln kraju nie ma normalnej partii. nie ma tez na kogo glosowac. na prawicy sa same oszollomy na lewicy zlodzieje.