Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

103517 miejsce

Palikot: Dają 100 tys. za moje martwe ciało!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-13 13:16

Portal kontrowersje.net ufundował nagrodę wysokości 100 tys. złotych za "ryj Palikota". Ruch Palikota zgłosił to już do Prokuratury.

Prawicowy Portal Informacyjny kontrowersje.net, napisał artykuł, w którym informuje, że fundują nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych za "świński ryj Palikota".

Na portalu możemy przeczytać... "Świński ryj Palikota może być dostarczony w dowolnej formie, w całości lub w kawałkach, ale koniecznie martwy. Żywy świński ryj Palikota nie będzie honorowany nagrodą. Nagroda zostanie wypłacona tylko i wyłącznie za martwy świński ryj Palikota".

Fundatorzy nagrody życzą także miłego polowania. Autor artykułu pisze także, że pomoże Polsce i uwolni ją od męczarni.

Janusz Palikot na antenie Radia Zet poinformował, że Ruch Palikota tę całą sytuację zgłosił już do Prokuratury, która jak najszybciej się tym zajmie.

- To jest wstrząsające - dodaje Palikot.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

cioci kotek
  • cioci kotek
  • 15.05.2012 16:43

Jakie ty masz ciało-to tylko świński ryj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kon don
  • kon don
  • 15.05.2012 11:52

Nie ryj Palikota jest problemem. Problem to środki antykoncepcyjne a tych nie chcą sprzedawać. Czy kobieta ma przestać się ruchać ? Może wiecie co robić ? Do zdarzenia doszło w ostatnią sobotę.

Jedna z mieszkanek Świdnicy postanowiła zrealizować w
Euro-Aptece receptę wypisaną przez ginekologa.

"Powiedziała, że mogę iść do innej apteki"

- Moje zdumienie nie miało granic, gdy farmaceutka odmówiła i wzięła mnie na bok. Całą sytuację obserwowali klienci, których akurat było bardzo dużo. Stwierdziła, że na sprzedanie tabletek nie pozwala jej sumienie. Szczegółowo zaczęła opisywać skutki ich przyjmowania. Dodała, że mogę iść do innej apteki - opisywała kobieta

Komentarz został ukrytyrozwiń
kotek ciciuś
  • kotek ciciuś
  • 14.05.2012 10:25

Pupek Ł.Brzezicki--Członek PO dokonał zabójstwa - czy dociera to do ciebie głąbie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 13.05.2012 18:40

Palikota zastrzelić i wypatroszyć ,by zaoszczędzić kłopotów Polsce ,przez tego chama. To są słowa Palikota wypowiedziane do śp. Lecha Kaczyńskiego. Gdyby tego skurwiela Palikota wypatroszono, pewnie nikt by ani łzy nie uronił??

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.05.2012 15:13

Prawica w Polsce upadła tak nisko moralnie, że posuwa się do takich czynów... Polska się wstydzi za prawicę!!!! Czy demokracja będzie zagrożona???

Komentarz został ukrytyrozwiń
~antywyborca
  • ~antywyborca
  • 13.05.2012 14:58

Noto wreszcie nie lud a strach przemówił paliknotowi do rozumu, że nie jest czarnym koniem PO, jak Tymiński
w dawnych czasach.Wiadomo,że wielu pseudopolitykierów powinni się zastanowic na swoim postępowaniem i traktowaniem Polaków! W Polsce nie ma dyktatury i to co się obecnie dzieje to nawet ubliża Łukaszence!Jakim prawem pseudoPrezydent i pseudoPremier występują do władz Ukrainy w sprawie męczenniczki Tymoszenko? jak tu w Polsce własny naród gną na kolana!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.05.2012 14:47

Działania twórcy portalu kojarzą się z Breivikiem. Breivik to nacjonalista i prawicowiec, który zamordował 77 osób w imię swojej ideologii i uwolnienia Norwegii z "lewactwa". Identycznie działa ten prawicowy portal - w imię uwolnienia Polski od Palikota chce go zamordować.

Paradoksalnie - im więcej nagłaśnianych takich "akcji" tym lepiej. Polacy poczują skrajne obrzydzenie i wstręt do narodowców, nacjonalistów i prawicy. Przypomnijmy - PiS POPIERA narodowców oraz nacjonalistów, a także broni "kiboli" stadionowych z mównicy sejmowej, określając ich jako "patriotów".