Facebook Google+ Twitter

Palikot dla W24 o "waflach Tuska", Kaczyńskim, Nergalu i Kaliszu

Współautorzy: Przemysław Maksym Filip Chochół

- Sąd uniewinnił Nergala, a biskupi nie mają prawa wtrącać się w to, kogo pokazuje telewizja - mówił w redakcji Wiadomości24.pl Janusz Palikot - kolejny gość serii spotkań "Podwieczorek z W24". Tłumaczył też, dlaczego uznał Grzegorza Schetynę za wyjątkowo odpychającego osobnika.

 / Fot. Wiadomości24- Ryszard Kalisz wiele razy zapewniał, że jest z nami - opowiadał Janusz Palikot w rozmowie z Przemysławem Maksymem i Łukaszem Brzezickim. - Ale postąpił nieetycznie, pokazując Napieralskiemu, że ma u nas pierwsze miejsce i wykorzystując to do szantażu, aby dostać jedynkę na liście SLD. Palikot tłumaczy też dlaczego uważa Jaruzelskiego za człowieka z klasą i z kim chce zawrzeć koalicje, jeśli ludzie jego ruchu wejdą do Sejmu.

Janusz Palikot o Tusku: Uwiódł go mechanizm czystej władzy
Obejrzałeś:
Część 1: Palikot dla W24 o "waflach Tuska", Kaczyńskim, Nergalu i Kaliszu

Pozostały do obejrzenia:
Część 2: Janusz Palikot o SLD: Kalisz szantażował Napieralskiego, że odejdzie do Ruchu Palikota
Część 3: Janusz Palikot o Marcinkiewiczu: On jest "waflem" Donalda Tuska
Część 4: Janusz Palikot o Kościele: Osoby duchowne nie powinny się wtrącać w politykę

Czytaj dalej ->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Andrzej Bogacz
 • Andrzej Bogacz
 • 02.12.2011 13:31

Nie wiem na czym wg Palikota ma polegać klasa Jaruzelskiego. Gdyby to mówił ktoś nie mający pojęcia o gospodarce i o latach po wprowadzeniu stanu wojennego - to bym zrozumiał, ale Palikot!
To Jaruzelski podał Polskę na tacy zagranicznemu kapitałowi i Watykanowi. Zniszczył przemysł ustawą o radach pracowniczych, likwidacją zjednoczeń, powołaniem wojskowych debilnych komisarzy i najbardziej ustawą o związkach zawodowych. Watykanowi dal komisje majątkową i fundusz kościelny. Dziś robi z siebie Wallenroda za stan wojenny, byle tylko nie wrócić do oceny jego zarządzania Polską.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jarosław Konieczny
 • Jarosław Konieczny
 • 16.09.2011 14:49

Muszę się poskarżyć, bo mam wielki kłopot. Jak otworzę stronę, na której jest umieszczona wypowiedź Palikota, to zaraz muszę otwierać też okna. Okna otwieram, bo z monitora śmierdzi takie chamstwo, zaprzaństwo, bezczelność, obłuda, nienawiść, pospolite cwaniactwo, kłamstwo, prostactwo, oszustwo i głupota.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tara Abramek
 • Tara Abramek
 • 16.09.2011 12:34

panie Palikocie! Według pana "biskupi nie mają prawa wtrącać się " Niech pan powie to naczelnemu Rabinowi Szuldrichowi, żeby nie wtrącał się gdy chuligani maluja swastyki na żydowskich macewach. Odwazy się pan? Na pewno nie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz
 • Tomasz
 • 16.09.2011 11:11

Nie wierzę ani PO,ani Palikotowi bo ta jego partia to jest PO-bis.
Już kiedyś była Unia Wolności, potem KLD i to wszystko przepoczwarzyło się w PO więc i Palikotowa sekta tyle samo wam da co PO.
"Nie daleko pada jabłko od jabłoni".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wojciech Płaza
 • Wojciech Płaza
 • 15.09.2011 19:20

Do Sebastian Sorek: Zwolennicy RP wrócą pod KPRM w poniedziałek. I nawet jeżeli był to celowy zabieg to co w tym złego? Jakoś trzeba się przebić przez ten partyjny beton!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sebastian Sorek
 • Sebastian Sorek
 • 15.09.2011 17:11

Dostał pan obietnicę debaty od premiera Tuska? Jeśli nie to dlaczego pańscy zwolennicy spod KPRM już nie demonstrują, był to tylko celowy zabieg zwrócenia na siebie uwagi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Beszczyński
 • Andrzej Beszczyński
 • 15.09.2011 17:09

Moje pytanie: Jaki ma Pan plan na aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnością ruchową, którzy posiadają wyższe wykształcenie? Jak zamierza Pan w rzeczywisty sposób wyrównać ich szanse na rynku pracy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.