Facebook Google+ Twitter

Palikot dla W24: Wierzę w powtórkę sukcesu Samoobrony, w 10-11 procent

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-09-16 07:39

- 10-11 procent to będzie wielki wynik. Bycie trzecią siłą dla partii, która nie powstała z rozpadu innych partii to będzie niewiarygodny fantastyczny sukces, nawet jeśli skończy się tylko na wejściu do parlamentu.

 / Fot. W24Nasz gość przekonywał, że celem jego partii jest bycie "trzecią siłą", zaraz po Platformie Obywatelskiej oraz Prawie i Sprawiedliwości. Dodał również, że "małe i nowe partie są niedowartościowane" w sondażach i stąd tak niewielkie wyniki sondażowe Ruchu Palikota.

- Dziś sondaże pokazują nam poparcie rzędu 4-5 proc., więc realne poparcie jest na poziomie 6-8 proc. Małe partie i nowe takie jak nasza są trochę niedowartościowane w sondażach telefonicznych. W naszych wewnętrznych pogłębionych badaniach osiągnęliśmy sufit 16 proc. poparcia. Gdybyśmy doszli do 16 proc., co byłoby megasukcesem, to nie oznacza to zwycięstwa, bo wygra PO, a drugi będzie PiS, ale mamy szansę być trzecią siłą.

 / Fot. W24

Zobacz video: Janusz Palikot dla W24 o "waflach Tuska", Kaczyńskim, Nergalu i KaliszuZapytany o to, czy wierzy w powtórkę sukcesu Samoobrony, Janusz Palikot odpowiedział twierdząco. Dodał również, że jest pewny przekroczenia poziomu 10 proc. poparcia. - Wierzę w 10-11 procent. To będzie wielki wynik. Żebyśmy mogli osiągnąć ten sufit 16 proc. to ileś czynników musi się na to złożyć, m.in. błędy Napieralskiego, błędy Tuska. Bycie trzecią siłą dla partii, która nie powstała z rozpadu innych partii, nie wzięła ze sobą Millera, Oleksego, Kaczyńskiego i wszystkich tych innych świętych, to będzie niewiarygodny fantastyczny sukces, nawet jeśli skończy się tylko na wejściu do parlamentu.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ss
  • ss
  • 07.10.2011 02:09

,

WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.


,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.