Facebook Google+ Twitter

Palikot do PiS: wasze miejsce jest w więzieniu

Na dzisiejszym posiedzeniu sejmu Janusz Palikot w dość agresywny sposób zaatakował posłów PiS. Zarzucał im, że niszczą opinię o państwie polskim oraz zapowiedział, że doprowadzi ich do więzienia.

Sonda

Czy zgadzasz się ze słowami Janusza Palikota?

 / Fot. Piotr Drabik, CC 2.0"Najpierw oskarżyliście premiera polskiego rządu, że zabił prezydenta naszego kraju. Teraz chcecie rozwalić Unię Europejską i pozbawić Polskę 300-400 mld zł. Wasze miejsce jest nie tu, w parlamencie. Wasze miejsce jest w więzieniu" - powiedział z mównicy do posłów PiS Janusz Palikot.

Lider Ruchu Palikota zapowiedział również, że zaprowadzi posłów PiS do więzienia, czego do tej pory nie zrobił "Tusk i jego ekipa".

Palikot zaatakował nie tylko posłów z partii Jarosława Kaczyńskiego, ale również prokuratora generalnego, któremu zarzucił bezczynność. Ostatecznie lider Ruchu Palikota zapowiedział, że nie pozwoli aby politycy PiS zniszczyli Polskę.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Rzadko zgadzam się z Palikotem,-tym razem jednak,wypowiedział słowa,o czym od dawna bylem przekonany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że od czasu do czasu ktoś głośno powie, co myślą obywatele.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że ta scena z flagą pasuje raczej do "wojenki PO kontra PiS"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ostatecznie lider Ruchu Palikota zapowiedział, że nie pozwoli aby politycy PiS zniszczyli Polskę." Jak słyszę tego typu teksty, to przypomina mi się genialna scena z "Dnia Świra", gdzie w groteskowy sposób awanturujący się politycy wyrywają sobie flagę narodową, która w końcu się rozrywa.

"Bo moja racja jest mojsza, niż twojsza..."

Żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku - nie wierzę żadnemu z polityków. Po prostu zgadzam się ze spostrzeżeniem, że PO specjalnie nic nie robi z PiS żeby mieć wygodną dla siebie opozycję. Gdyby ich pociągnęli (zasłużenie) do odpowiedzialności zaraz po wygranych wyborach, to całej tej wieloletniej hecy by nie było, ale ci ludzie mają totalnie w nosie dobro obywateli i traktują władzę jak rodzaj przechodniej twierdzy do zdobycia i utrzymania jak najdłużej.

Pani Elżbieto - to co wyżej napisałem. A jak nie pociąganie do odpowiedzialności, to chociaż nie postępowanie w ten sam sposób. PO wygrało wybory, bo Tusk zapewniał o nadchodzącym spokoju i braku wojny w kraju. Niestety aktualnie mamy totalną, wzajemną nawalankę w takim stopniu, że czasami ciężko odróżnić kto jest kto.
To tak jak z tym krzyżem w Warszawie. Trzeba go było od razu przenieść do kościoła w asyście jakiegoś biskupa to by nie było tyle cyrku. Ale to przecież tak skutecznie odwraca uwagę od nieudolności i kumoterstwa władz stolicy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Elżbieta Szychlińska Dzisiaj 15:47
Pani Elu, powiem krótko: tak ma być! Bez podkładania do pieca wie Pani co się dzieje? Wygasa... Przecież to paliwo dokładane ciągle jest cała siłą napędowa, gdy nie ma sukcesów gospodarczych na miarę potrzeb.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Pan Grzegorz Wink , zgadzam się z Panem tylko co to PO ma zrobić ? Jak zareagować ?
To by się działo , zamach na demokrację , zamach na opozycję , zamach na media i w oparach zamachu zostaniemy na długo .
Chociaż wie Pan co ...niech PO nie dorzuca do pieca :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorz, każdy polityk robi tak, jak mu wygodniej. Partia tutaj nie ma znaczenia. Wierzysz jeszcze w to, że któryś z nich chce coś dla Ciebie zrobić? Dla nich jesteśmy tylko frajerami do płacenia podatków.
Pisałem kiedyś o tym tutaj:

link

A tysiące jeszcze będzie podobnych tekstów później. I co? A i nico...! Życie toczy się dalej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Pani Paulino :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Palikot stwierdził też, że PO specjalnie nic nie robi z atakami PiS'u bo tak im jest wygodniej z czym się całkowicie zgadzam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.