Facebook Google+ Twitter

Palikot: dyskusja o Smoleńsku utrudnia debatę o służbie zdrowia

Wczorajszą konferencję prasową prokuratury wojskowej szczegółowo komentowali politycy. Jednak ich wypowiedzi można było łatwo przewidzieć.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiPrezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że śledztwo powinno zostać przeprowadzone od początku. Wezwał również premiera oraz ludzi, którzy podtrzymywali kłamliwą linię o rzekomych naciskach ze strony generała Błasika na pilotów, do przeprosin.

Z kolei "Solidarna Polska" rozwinęła ideę PiS i zaproponowała powołanie komisji międzynarodowej w tej sprawie. Jacek Kurski oczekuje od rządu, stworzenia kampanii informacyjnej skierowanej do światowych mediów, która przywróci dobre imię gen. Błasika w opinii międzynarodowej - informuje TVN24.

Po drugiej stronie jest Janusz Palikot, który dyskusje o Smoleńsku uważa za niezwykle szkodliwą, ponieważ utrudnia prowadzenie prawdziwej debaty na temat służby zdrowia. Ponadto według Palikota nowe informacje nie zmieniają kluczowych wniosków śledztwa

To samo mówią członkowie PO oraz SLD. Leszek Miller przypomina, że przyczyn katastrofy smoleńskiej należy doszukiwać się w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

f
  • f
  • 17.01.2012 18:51

A mnie GW obchodzi co mówi paplikot.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 17.01.2012 18:32

zauważyłem że rozmowa o Smoleńsku w ogóle Palikotowi życie utrudnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 17.01.2012 14:32

nie mowic o sluzbie zdrowia nie mowic o budowaniu drog nie mowic o nowych miejscach pracy nie mowic o niczym innym tylko o smolensku.powolac miedzynarodowa komisje najlepiej z ameryki i bawic sie od poczatku.nie pracowac nie leczyc tylko modlitwy pikiety marsze konferencje prasowe stawianie krzyzy.to program pewnej partii lecz na pewno sie myle

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.