Facebook Google+ Twitter

Palikot i Brudziński jednym głosem o Tusku: Fascynuje go Putin

Czy kilka miesięcy temu ktoś mógłby sobie wyobrazić Joachima Brudzińskiego oraz Janusza Palikota jednym głosem krytykujących Donalda Tuska? Ten wiekopomny moment nastąpił dzisiaj, obaj przyrównują Tuska do premiera Rosji, Władimira Putina.

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiJanusz Palikot stwierdził w Radiu Zet, że Donald Tusk upodabnia się do rosyjskiego premiera Wladmira Putina. W jego ocenie zachowanie Tuska z okazji 100 dni rządu jest tego najlepszym dowodem. Premier niczym car wskazywał, kto jest dobrym ministrem, a kto złym: "To niebywałe, że Tusk okres samych porażek, i tragedii, przedstawił jako pasmo sukcesów" - mówił.
Nazwał go również "superministrem", a ministrów jego rządu przyrównał do asystentów oraz sekretarek.

W podobnym tonie, tego samego dnia wypowiedział się Joachim Brudziński: "Te 100 dni premiera w wydaniu tego kabaretowego przesłuchania jego ministrów coraz bardziej przybliża nas do standardów bardziej przypominających te u Władimira Putina niż w cywilizowanym państwie" - http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-joachim-brudzinski-tusk-ma-syndrom-boga-prezydent-odesle,nId,436412 polityk PiS i stwierdził, że Tuska dopadł syndrom Boga.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

xawery
 • xawery
 • 03.03.2012 10:01

Coś jest na rzeczy. Homo sovieticus, wbudowany genetycznie, krąży i radośnie rechocze widząc jak niezbywalne są jego ulubione "wartości". Wiadomości o jego zgonie okazują się co i raz zdecydowanie przedwczesne, a wszelkie symptomy porażki okazują sie fantasmagorią. Co chwila z pierwszych szeregów politycznych jelit wysuwa się frontmen demonstrujący swe do owych pryncypiów przywiązanie. Na czele nieodmiennie żółta koszulka pana premiera ale tuż za nim wielcy naśladowcy, by wymienić tylko Radosława "Rambo" Wspaniałego i Jarosława "Szajbę" Mądrego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kłos
 • Kłos
 • 02.03.2012 09:02

Co sie nie robi,żeby zdobyć kawałek koryta.Palikot gotów nie tylko uściskać PiS ale i gotów się sprzedac diabłu podpisując z nim cyrograf na byczej skórze. To jest bardzo niepowazny polityk,który z pewnymi zastrzezeniami nadawałby się do kabaretu pod szyldem " Kot który pali skręty ".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
 • Jakub
 • 29.02.2012 15:38

Pan Palikot od dawna jest zaprzyjaźniony z PiS-em , czasami tylko udaje ,że na nich wrzeszczy ! Mają jeden cel = władza ! I jedni i drudzy dramat dla Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "anka" - to, że akurat w tym momencie mówią podobnie w ogóle o niczym nie świadczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leon
 • Leon
 • 29.02.2012 14:06

Anka, to że Ruch Palikota i Pis i SLD i PSL i SP krytycznie wyrażają się wobec Tuska, nie znaczy, że są ze sobą w zgodzie. To, że Pan autor tego artykułu miesza, ze sobą wątki to jego sprawa. Za tak krzywą analizę powinien dostać pracę w TVNie. Tam lubią takich od ciekawych teoryjek. Raz usłyszałem, to samo zdanie u Lisa "Tusk jest Politykiem XX wieku" i Tuska "Jestem politykiem XX wieku" Czyli zgadzasz się, że chłopcy ze sobą rozmawiają i knują jak obrabiać ludzkie mózgi? Od czasu do czasu oglądam telenowele TVN o 19 tytuł "Fakty" gdzie biedna Izaura (Tusk) pracuje ciężko za nasze dobro a zły Don Felipe gwałci ją co noc (Kaczyński) ale daleki jestem żeby wierzyć w te bajki. Ludzie jakże często wykorzystują logikę przeciw sobie. To, że Beata Kępa poręczyła za Stachura oznacza, że Pis jest za Kibolami, ale to że Kiwida Obłońska jak piesek na zawołanie kupowała temu samemu Staruchowi bilety już nie. Jeśli tak będziemy rozwijać informacje, znaczy to, że PO jest partią złodziei jak Drzewiecki, kłamców jak Graś ale dla ciebie to pewnie tylko wyjątki w świetlanej elicie. Zmień siebie, zmień Polskę, zmień kanał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antoni Biksa
 • Antoni Biksa
 • 29.02.2012 13:58

Do oburzonych prawdziwie polskich Polaków jw i innych Każdy ma prawo do szczęścia. To nie tylko jedno z najważniejszych praw człowieka, ale także dar Boży. Bo Bóg dał nam prawo wyboru, co odróżnia nas od zwierząt. Po co warczeć jak mały kundelek stojący bezpiecznie za płotem. Czy nie byłoby sensowniej , aby ci warczący - kazdy z nich, namówił conajmniej 20 znajomych do udziału w wyborach, tak aby frekwencja wyniosła 94% a nie 49%. Ale z tego co obserwuję, takiemu kundelkowi łatwiej przychodzi obszczekiwanie wszystkich w koło niż ciężko się napracować nad frekwencją. Podpowiem coś: łatwiejszą sprawą od szczekania (może boleć gardło) jest obsikanie płotu. Powodzenia w dalszym "kształtowaniu" tego wymarzonego "entevaterlandu".

Komentarz został ukrytyrozwiń
pinokio
 • pinokio
 • 29.02.2012 13:31

putina obrazaja,

Komentarz został ukrytyrozwiń
anka
 • anka
 • 29.02.2012 12:13

No i macie swojego Palikota. Nawet PiS uściska byle coś osiągnąć. Lewica,PiS wszystko jedno,byle do żłobu. Wszędzie Go pełno,niestety!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.