Facebook Google+ Twitter

Palikot i prezerwatywy. Tanie przedstawienie pod Sejmem

W parlamencie odbyło się spotkanie młodzieży z posłami i senatorami. Pan Poseł Palikot wykorzystał to do taniego przedstawienia.

 / Fot. W24Panie Januszu Palikot!

Prezerwatywy w Sejmie to naprawdę żałosny występ. Myślałem, że stać Pana, filozofa bądź co bądź, na bardziej wyszukany sposób promocji edukacji seksualnej. Taka wiedza jest oczywiście potrzebna. Musi ona stać się powszechnie dostępna cały rok wszystkim młodym ludzi, a nie jednodniowo garstce w Sejmie. Zapewniam, że gdyby wyłożono tam czekoladki z Wedla też cieszyłby się one ogromnym wzięciem, nie mówiąc o doładowaniach telefonicznych. Przypominam sobie taką sytuację sprzed 30 lat, gdy na boisku mojej szkoły leżała rozwinięta prezerwatywa, to wszyscy studenci będący na praktyce poszli ją oglądać.

Mam pytanie do Pana jako przewodniczącego jednego z największych klubów poselskich: Jaki sens był organizowania takiego spotkania młodych z parlamentem? Jeśli tylko rozdawnictwo prezerwatyw, to niewielkich lotów wyznacza Pan sobie cele.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

er
  • er
  • 07.06.2012 19:21

Bez względu jak ocenia się działania Palikota ,może warto przyjrzeć się innym politykom?Od lat dwudziestu z okładem,nasi wybrańcy zachowują się tak,jakby "połknęli kij"zważając na każde swoje,nawet najmniejsze słowo,które według nich, ma wartość co najmniej-sprawczą.Na "salonach"na Wiejskiej, bryluje poprawność polityczna poprzedzona przeświadczeniem,że aby stać się politykiem w ogóle, wystarczy zachowywać się jak ,historyczni już,mężowie stanu.I tak brylują nam panie i panowie politycy,a nam żyje się coraz gorzej.Dlaczego?Przecież oni są tacy gładkolicy,błyskotliwi,myślą,główkują dzień i w nocy jakby nas,wyborców przekonać i jak pogrążyć swoich przeciwników.Od dwudziestu lat tak myślą i tylko w tym myśleniu nie ma miejsca na PAŃSTWO-jego przyszłość i jego kształt.Polityka dla polityki.polityka dla władzy.
Może przyszedł czas na zmiany,również wizerunku samego polityka?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
  • Lipa
  • 05.06.2012 19:53

Jeśli lekarz pisze z pogardą o prezerwatywach to mamy ciemnogród .Inicjacja seksualna chłopców to 14-16 lat . Zagrożeń wiele panowie . Lepiej zapobiegać niż leczyć

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko rozdawał?
Myślałem, że włożył sobie ją na głowę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.