Facebook Google+ Twitter

Palikot: Kiedy ktoś ubliża twojej rodzinie, lej po mordzie

Od takiej sentencji rozpoczął swoje przemyślenia na temat bieżącej polityki Janusz Palikot. Tę myśl przekazała liderowi Ruchu jego mama. Dzisiaj Europie potrzebni są silniejsi liderzy, dodaje poseł.

Dzisiejsza Polska według Janusza Palikota to: brak uprzemysłowienia kraju, ograniczanie wolności, brak pomysłu na rynek pracy, a wszystko to jest wynikiem pięciu lat polityki "nicnierobienia" prowadzonej przez Platformę Obywatelską. Tusk poza tym nie umiał wytłumaczyć obywatelom, że reforma emerytalna jest bezwzględnie konieczna, gdyż ma sprawić, że życie w Polsce stanie się lepsze i dlatego jest to koniec samodzielnych jego rządów, dodaje Palikot.

Nie zabrakło też przemyśleń odnoszących się do PiS-u. Lider pomarańczowych mówi, iż partia Kaczyńskiego nie będzie rządzić, bo nawet nie ma z kim. Jedyny możliwy scenariusz to koalicja z SLD, natomiast prawdopodobnie nie przetrwa ona dłużej niż tydzień.

Z powyższego zestawienia Januszowi Palikotowi wyszło, że w przyszłej kadencji Sejmu jego Ruch będzie w stanie rządzić sam, lub w najgorszym wypadku w koalicji. Jeśli tak się stanie mamy mieć: rząd fachowców, zreformowany kraj, uprzemysłowioną Polskę, legalną marihuanę, sprawne urzędy pracy, połączenie ZUS i KRUS i nowe miejsca pracy. " Jeszcze tylko trochę wysiłku i wygramy", zapewnia na swoim profilu w portalu natemat.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.