Facebook Google+ Twitter

Palikot: Komorowski będzie prezydentem, Sikorski odpadnie

Okazuje się, iż w szeregach Platformy Obywatelskiej trwają już domysły kto będzie kandydatem na prezydenta. Wedłu Janusza Palikota będzie to Bronisław Komorowski, a nie szef MSZ Radosław Sikorski.

Palikot / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Palikot_Janusz_001.JPGW programie "Fakty po Faktach" Janusz Palikot (PO) wyraźnie zadeklarował swoją gotowość do prowadzenia kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego, zapewniając jednocześnie, że to właśnie Marszałek Sejmu będzie kandydatem PO na prezydenta. Zastrzegł jednocześnie, że w sprawie prowadzenia kampanii ani się nie narzuca, ani nie upiera.

Komorowski - jak twierdzi Palikot - jest politykiem bardzo dojrzałym, pełniącym najważniejsze funkcje państwowe, bardzo związanym z Platformą, za którym partia się wstawi. Według Janusza Palikota kampania powinna być odważna. Komorowski jest kandydatem kojarzonym z centro-konserwatywną częścią Platformy i dobrze byłoby, gdyby jego sztab zrównoważył te mniej obecne w jego wizerunku elementy liberalno-demokratczne
- dodał Palikot. Poseł PO zachęcił także wyborców do głosowania na Bronisława Komorowskiego.

Odnosząc się do insynuacji Romana Giertycha, który sugerował, że istnieją haki na Marszałka Sejmu zastrzegł, że Giertych jest kolegą Radosława Sikorskiego, a chcąc zrobić przyjemność swojemu znajomemu podrzucił "śmierdzący pasztet" aby osłabić kandydaturę Komorowskiego. A może by tak należało wyborcom pozwolić ocenić słowa Romana Giertycha? W końcu to społeczeństwo jest od wybierania, nie Roman Giertych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wolałabym chyba Sikorskiego. A może Olechowskiego? Prezydent nie powinien kojarzyć się z fakcją polityczną a odpowiednią osobowością. Jak dla mnie, oczywiście.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2010 07:17

Gryzą ,,psy'' kawałek rzuconego w błoto mięsa!

... zaraz będą szarpać siebie... Feee!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.