Facebook Google+ Twitter

Palikot: "Macierewicz - ty tchórzu!!!"

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-07-23 09:20

"To przecież ukochany Lech Kaczyński zginął - został zamordowany - więc czym prędzej do Smoleńska! No tak - ale nie dla tchórza, jakim jest Macierewicz!" czytamy na blogu Janusza Palikota. Jest to odpowiedź posła na brak zgody na wstąpienie do parlamentarnej komisji ds. katastrofy smoleńskiej, której przewodniczy właśnie Antonii Macierewicz.

Poseł PO Janusz Palikot podczas konferencji prasowej w Sejmie. / Fot. PAP/Paweł Supernak"10 kwietnia tego roku Antoni Macierewicz był w delegacji, która na uroczystości katyńskie jechała pociągiem. Prezydent Kaczyński widać uznał, że nie jest on godzien tego, aby się znaleźć w wąskim składzie delegacji lecącej samolotem" pisze na swoim blogu poseł Platformy. Tym samym Palikot przypomniał, że Macierewicz był na uroczystościach w Katyniu. Jednak nie poleciał z prezydentem, a pojechał specjalnym pociągiem.

O 10.00 rozpocznie się kolejne posiedzenie zespołu parlamentarnego Macierewicza. Janusz Palikot zapowiadał, że dzisiaj ponowi próbę dołączenia do PiS-owskiej grupy. Do tej pory wszystkie jego próby zakończyły się niepowodzeniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.