Facebook Google+ Twitter

Palikot: Miller kłamie ws. więzień CIA. Brnie w kłamstwo i ośmiesza Polskę

Janusz Palikot skomentował wyjaśnienia Leszka Millera ws. więzień CIA w Polsce. Stwierdził, że były premier jest "kłamcoholikiem" i jak nie skłamie raz w tygodniu, nie wie, że funkcjonuje.

 / Fot. By Piotr Drabik from Poland (Janusz Palikot  Uploaded by Szczebrzeszynski) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia ComJanusz Palikot jest przekonany, że Aleksander Kwaśniewski nie wiedział o 15 milionach dolarów, które CIA zapłaciło za możliwość korzystania z budynku w Starych Kiejkutach. Nie może za to zrozumieć, jak Leszek Miller może ciągle zaprzeczać tym faktom, skoro już wszyscy o nich wiedzą.

"Jestem zszokowany tym, że Leszek Miller cały czas brnie w kłamstwo i nie przyznaje się do tego, co już dzisiaj jest oczywiste i co ośmieszyło Polskę" - stwierdził w TVN24 szef Twojego Ruchu. Według niego, były premier jest "kłamcoholikiem" i "wojnoholikiem".

Palikot uważa również, że o tajnym więzieniu CIA wiedzieli Ryszard Kalisz i Marek Siwiec. Politycy nie znali jednak wszystkich szczegółów i według szefa Twojego Ruchu nie byli poinformowani o pieniądzach i torturach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Palikot , to pan się ośmiesza i szkodzi wizerunkowi i bezpieczeństwu Polski .
Rozumiem,że to pana wróg polityczny nr 1 ale czy warto Kiejkuty mieszać z doraźną polityką ?
Ciszej nad tym wszystkim a za więzienia niech odpowiada CIA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.