Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

577 miejsce

Palikot: możecie mówić o pokoleniu JP III

- Możecie mówić o pokoleniu JP3, bardzo mi się podoba to określenie - mówił Janusz Palikot na konferencji prasowej swojej partii, tłumacząc dużą popularność RP.

Sonda

Z kim PO powinna wejść w koalicję?

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiNa konferencji prasowej Janusz Palikot stwierdził, że ludzie wcale nie chcą koalicji PO-PSL, po prostu zagłosowali na Platformę ze strachu przed PiS.

Palikot zaznaczył jednak, że jest gotowy poprzeć taki rząd, jeśli na stanowiska ministerialne zostaną zaproponowani bezpartyjni eksperci z danych dziedzin. - Jeśli tak się stanie, nie będziemy domagać się objęcia ministerstw przez posłów Ruchu Palikota - tłumaczył lider RP.

Janusz Palikot nie zdradził na razie kto będzie wicemarszałkiem Sejmu z ramienia Ruchu Palikota. Podkreślił jednak, że prawie na pewno nie będzie to on. Zaznaczył również, że każdy byłby lepszym marszałkiem Sejmu od Grzegorza Schetyny z PO.

Palikot stwierdził również, że RP osiągnęłoby lepszy wynik, gdyby wydało na kampanię tyle pieniędzy, co inne partie. Podkreślił on, że jego partia nie miała żadnego billboardu. - Nie liczę plakatów Kaczyńskiego "Tusk = Palikot w rządzie", bo to była po prostu darmowa reklama PO i Ruchu Palikota ze strony PiS - zaznaczał Palikot.

Palikot odniósł się również do wypowiedzi Kaczyńskiego, który stwierdził, że będzie "ignorował Ruch Palikota". - Ja nie będę ignorował Jarosława Kaczyńskiego, chociaż uważam, że powinien zostać postawiony przed Trybunałem Stanu za kilka swoich wypowiedzi - odpowiadał lider RP. - Co to jest w ogóle za język faszyzujący? Nie można dzielić ludzi na lepszych i gorszych - tłumaczył Palikot.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

gorol
  • gorol
  • 11.10.2011 15:27

w polsce trzeba zrobic porzadek.myslym ze koalicja z palikotym by byla lepszo niz z psl.nowo miotla dycki dobrze miecie i na jisto by my sie nie starczyli dziwic

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.