Facebook Google+ Twitter

Palikot naprawia politykę, doczekał się swojej partii

W niedzielę 7 listopada o 17 Janusz Palikot podczas panelu dyskusyjnego przedstawi swoją wizję naprawy polityki.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Janusz_Palikot._2.JPG&filetimestamp=20080516233129Będzie można wziąć udział w dyskusji, zadać pytanie panu posłowi, zostać członkiem Ruchu Poparcia. Zaproszenia i regulamin dostępne są na stronie internetowej: www.zaproszenia-rpp.pl. Debata odbędzie się w Centrum Konferencyjnym przy ul. Bobrowieckiej 9, w pierwszej kolejności będą wpuszczane osoby z zaproszeniami.

Dyskusja z warszawskimi sympatykami Ruchu Poparcia jest jednym z całego cyklu spotkań, w których poseł uczestniczy w różnych regionach Polski. Stowarzyszenie Ruch Poparcia liczy już ponad 10 tysięcy członków i liczba ta wzrasta każdego dnia. Założenie stowarzyszenia to dopiero początek, zgodnie z decyzją z 22 października Sąd Okręgowy w Warszawie wpisał Ruch Poparcia do ewidencji partii politycznych. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowego stronnictwa na polskiej scenie politycznej? Wszystko zależy od tego, czy posłowi uda się przekonać społeczeństwo i jak wysokie zyska poparcie.

Spotkania z sympatykami Ruchu Poparcia mają za zadanie pomóc zbudować struktury stowarzyszenia i partii, przedstawić program, ale przede wszystkim dają możliwość dialogu i zebrania informacji oraz propozycji ze strony członków stowarzyszenia w całym kraju. W każdym mieście poruszany jest inny temat, m.in. naprawa polityki, równouprawnienie,biurokracja i oczywiście relacja państwa z kościołem. Przed posłem stoi teraz wielkie zadanie, bo zbudować 41 oddziałów partii i 16 filii stowarzyszenia nie jest łatwo. Jednak frekwencja i energia panujące na spotkaniach oraz rosnące wyniki w sondażach udowadniają, że Palikot ma na kogo liczyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Julian Banaś
 • Julian Banaś
 • 14.12.2010 18:47

Dośc` Najjasniejszej Pomrocznej, której mottem rządzenia jest cytat z homili bpa Życińskiego że: cierpienie zbliża do chrystusa. 35 lat pracy do inwalidztwa i 700zł emerytury. Żebrze bo za to się nie wyżyje
Palikocie, czekam na zmiane

Komentarz został ukrytyrozwiń
Julian Banaś
 • Julian Banaś
 • 14.12.2010 18:33

Palikocie! Dopiekły mi Rządy Najjaśniejszej Pomrocznej, które za motto wybrały wypowiedż z homilii bpa Życińskiego że cierpienie zbliża do Chrystusa. Do inwalidztwa 35 lat pracy i 700 zł emerytury. Żebrzę bo za to się nie wyżyje. Dojdż do władzy i ulżyj moim cierpieniom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janek Nowacki
 • Janek Nowacki
 • 07.11.2010 10:24

Jest super czas na przedstawienie programu gospodarczego i sposobu jego realizacji

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pelasia
 • Pelasia
 • 06.11.2010 01:11

Panie Palikot Pan wie jak wysprzątać tę Polskę. Ja też wiem i pomogę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pelasia
 • Pelasia
 • 06.11.2010 01:10

Żarty się skończyły. Psy zaczęły bardziej ujadać. Ze strachu.
Panie Palikot Pan wie jak wysprzątać tę Polskę. Ja też wiem i pomogę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pelasia
 • Pelasia
 • 06.11.2010 01:07

Żarty się skończyły i psy też przestaną szczekać na każdego pod płotem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
 • Roman Kożmiński
 • 05.11.2010 18:50

Jak czytam tekst, że Palikot będzie naprawiał polityke - to mi skóra cierpnie!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
hawus
 • hawus
 • 05.11.2010 17:36

palikocie, wierze w ciebie! sprawa rozdzialu kosciola od panstwem powinna byc zalatwiona, zmieni to mentalnosc polakow i wtedy bedzie latwiej mozna pokonac biurokracje, korupcje oraz ludzie beda bardziej swiadomie wybierac politykow do rzadzenia krajem - czyli podatnicy beda bardziej swiadomie powierzac pieniadze swoim managerom ktorzy niejednokrotnie obracaja naszymi pieniedzmi na gieldzie, biara w naszym imieniu pozyczki oraz deklaruja sie do wielu rzeczy ktore nie sa pozniej realizowane praktycznie bez ponoszenia odpowiedzialnosci karnej. obecnie kosciol wplywa na wyborcow grozac palcem i straszac bogiem czy jak ostatnio slyszymy wykluczeniem z kosciola czego boja sie nawet poslowie ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale tak konkretnie co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie chcę, żeby Palikot naprawiał teraz to co zepsuł, bo może popsuć do końca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.