Facebook Google+ Twitter

Palikot nie sfałszował swojego oświadczenia majątkowego. Śledztwo zostało umorzone

Słynący z zamiłowania do luksusu Janusz Palikot, zdaniem prokuratury nie miał zamiaru nikogo oszukać w swoich oświadczeniach majątkowych i w związku z tym śledztwo zostało umorzone.

 / Fot. Piotr Drabik/CC BY 2.0Jak informuje Fakt.pl, prowadzący w tej sprawie dochodzenie śledczy ustalili, że lider Ruchu Palikota, w swoich sejmowych oświadczeniach nie ujawnił całego swojego majątku. Jednakże nie stanowi to podstawy do wszczęcia postępowania w tej sprawie.

Zdaniem prokuratury, Palikot nie wykazując całego majątku, w swoich zamiarach nie chciał nikogo oszukać. Śledczy ujawnili, że na wniosek Centralnego Biura Antykorupcyjnego, przyjrzeli się oświadczeniom majątkowym z lat 2007-2010.

Jak powiedziała Faktowi rzeczniczka prasowa stołecznej prokuratury Monika Lewandowska, na podstawie analiz kwestionowanych oświadczeń majątkowych ustalono, że pomimo nieprecyzyjnego opisania w nich zobowiązań albo braku wszystkich elementów majątku posła, zamiarem Janusza Palikota nie było zafałszowanie jego sytuacji finansowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

smerf
  • smerf
  • 30.12.2011 20:20

trzeba predko znalesc cos na palikota jakis hak. co na to eksperci z partii pis .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.