Facebook Google+ Twitter

Palikot: nie zgadzam sie na tablicę na Pałacu Prezydenckim

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-08-12 12:02

- Stanowczo się nie zgadzam na tablicę upamiętniającą śmierć Lecha Kaczyńskiego - tak długo jak nie będą wyjaśnione przyczyny katastrofy smoleńskiej - napisał dziś na blogu Janusz Palikot.

Janusz Palikot / Fot. Kurier LubelskiI dodaje: - Lech Kaczyński jest jedną z osób podejrzanych o jej wywołanie i dlatego nie może być honorowany. A już zakrawa na kpinę, że zwykły obywatel miesiącami czeka na decyzje konserwatora, a władza "załatwia" to sobie w dwa dni - oburza się poseł.

- W Polsce trzeba być trupem aby nie czekać w kolejce, a najlepiej spowodować katastrofę - wówczas bez zbędnej biurokracji otrzymuje się należne decyzje i jeszcze doświadcza się wszystkich honorów - kwituje na swoim blogu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Ci wszyscy którym się nie podoba p. Palikot zapominają o jednym... on został _wybrany_ w głosowaniu, on ma mandat uzyskany od ludzi którzy uznali, że powinien być w Sejmie... czego nie można powiedzieć o tych którym się on nie podoba:-))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedną wielką błazenadą jest nasz Sejm i choćby z tej racji Palikot ze swym błaznowaniem pasuje tam jak ulał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowna Pani Magdo - niekt nie jest tak groźny, jak ludzie skazani na Tworki; są nieprzewidywalni, co publicznie zademonstrowali 3 sierpnia (wieszanie sie na krzyzu, wrzaski, ubliżanie ksieżom, bieganie z krzyżem przywiązanym do ciała et.c.)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co sie zaś tyczy dochodów z racji pełnienia funkcji posła - mam pytanie do zorientowanych: czy pan Jarosław ma w dalszym ciągu obstawę borowików na koszt państwa, a jesli tak, to z jakiej racji i ile to nas kosztuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja Państwu uprzejmie przypominam, że projekt pomnika dla uczczenia ofiar katastrofy został wybrany w ramach konkursu i tutaj link
red.Aleksandrowicz zamieścił również jego wizualizację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert -racja.
Panie Romanie to co to jest za rząd, który boi się grupki ludzi "skazanych na Tworki"? Dodam tylko obrońcom Palikota, że bardzo mało o nim wiedzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daniela takie męskie słowo zostaw Dyzmie lub gen. Cambronne albo wiesz co ja to napiszę mnie gówno obchodą latyfundia Palikota zyjemy w demokracji a więc jego głos jest równy głosowi każdego z ludzi i policjanta i k..y. Pozdrawiam.i

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tablica jest odpowiedzią rządu na "krzyż szantarzu". Jest przedwczesnym działaniem. Nic co jest wykonane pod wpływem szantarzu nie powinno mieć racji bytu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

J.Palikot nie ma racji w sprawie tablicy. Tablica nie upamiętnia prezydenta, ale jedność narodu w ciężkich dla niego chwilach, a to zasadnicza różnica, co nie zmienia faktu, że sposób jej odsłonięcia - bardzo lekko mówiąc - pozostawia wiele do życzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kamilu, pan niczego nie wyraża. A już na pewno niczego SWOJEGO. Po prostu daje pan link do publikacji tabloidu. Więc wypraszam sobie pańskie wypraszanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.