Facebook Google+ Twitter

Palikot o Gretkowskiej: Dostała propozycję kandydowania, ale pisze książkę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-09-16 07:16

Tylko serwisowi Wiadomości24.pl Janusz Palikot zdradził, dlaczego pisarka Manuela Gretkowska, która wspierała go podczas Kongresu Nowoczesna Polska w październiku 2010 roku nie startuje z list Ruchu Palikota.

 / Fot. W24- Manuela Gretkowska jest w komitecie honorowym, jeszcze go nie przedstawiliśmy, ale ponieważ pan zapytał to mogę o tym powiedzieć. Mamy jej zgodę - ujawnił nasz gość. - Ona nie chciała kandydować, dostała od nas taką propozycję. Pisze kolejną książkę i uznała, że to jest ważniejsze niż kandydowanie. Palikot jest zdania, że Manuela Gretkowska jako posłanka mogłaby wiele w Polsce zmienić.

Zobacz video: Janusz Palikot dla W24 o "waflach Tuska", Kaczyńskim, Nergalu i Kaliszu


Swoją obecność w komitecie honorowym Ruchu Poparcia Palikota potwierdziła natomiast na początku września Ewa Wójciak, dyrektorka naczelna i artystyczna sceny poznańskiego Teatru Ósmego Dnia. W komitecie honorowym zasiada również Agnieszka Graff.

Wójciak i Graff pojawią się w serii spotów wyborczych, których premiera odbędzie się jeszcze we wrześniu. W spotach mają pojawić się również między innymi Jacek Poniedziałek, warszawska filozofka Agata Bielik-Robson, a także sam Kuba Wojewódzki.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.