Facebook Google+ Twitter

Palikot o Kaczyńskim: Jest w stanie pożreć własnego brata

Odkąd Janusz Palikot znalazł się ponownie w Sejmie, nie daje możliwości zapomnieć o sobie i swojej partii. Skutecznie wynajduje sposoby, aby bulwersować opinię publiczną oraz drażnić i drwić z polityków innych opcji. Od dziś wiemy, że prezes Kaczyński dla władzy jest w stanie "pożreć własnego brata".

W zeszłorocznej kampanii wyborczej do parlamentu, dziennikarze zachodni bardzo chętnie rozmawiali z Januszem Palikotem, widząc w nim nowe a przede wszystkim trzeźwe spojrzenie na wiele spraw polskiej rzeczywistości, które dotychczas były przemilczane lub stanowiły tabu. Czasem też żartowano z niego i kpiono, że to nie wiedzieć, kto - milioner z Biłgoraja czy raczej błazen polityki.

Gdy Palikot wszedł do Sejmu ze swoją partią, natychmiast zaczął rozgrywać kartę przetargową o krzyż, podatki i składki emerytalne księży, marihuanę i kilka innych drażliwych spraw. Coraz bardziej też daje się we znaki politykom różnych opcji, w tym ekipy rządzącej.

Używa ostrych słów i sformułowań, aby zaistnieć jak najmocniej, w opinii publicznej i w mediach. Oberwali już ostro, m.in. minister sprawiedliwości, Jarosław Gowin otrzymał z ust Palikota miano "katolicka ciota", a abp Michalik dowiedział się, że "jest takim samym chamem jak Rydzyk". W odpowiedzi Janusz Palikot usłyszał od Leszka Millera, że jego partia to "naćpana hołota".

Jak czytamy na wiadomosci.dziennik.pl, najświeższy ostry bicz słowny Palikota uderzył w prezesa PiS. Palikot określił Jarosława Kaczyńskiego mianem "Hannibala polskiej polityki" i zarzucił mu, że dla władzy jest w stanie "pożreć politycznie nawet własnego brata".

Janusz Palikot zwrócił uwagę, że 10 kwietnia było widać prezesa Kaczyńskiego, jako "człowieka martwego, owładniętego megalomanią dotyczącą swojej własnej roli i roli jego brata, która jest bez związku ani z tym, co odczuwa zdecydowana większość Polaków i z dokonaniami politycznymi Lecha Kaczyńskiego". Zaznaczył, że to wszystko byłoby tragikomiczne, gdyby nie dotyczyło katastrofy samolotu pod Smoleńskiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 14.04.2012 13:36

palikot mówi jasno i zrozumiale .. a najwazniejsze ze często uderza w sedno sprawy... i to mu sie chwali...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tym
 • Tym
 • 14.04.2012 13:35

Palikot to frajer polityczny. Taki śmieć do kopnięcia i smutny błazen dla rozrywki gawiedzi. Nie ma sensu sie nim zajmować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
O. Raczkowska
 • O. Raczkowska
 • 14.04.2012 11:38

Palikot wjechał do sejmu sposobem agresji, krzyku, wojowania, POniżania i lżenia kazdemu. To był kiedyś sposób radziecki na uciszanie niewygodnych. Dalszym sposobem tego systemu - wygodnym również dla Palikota (to nazwisko samo w sobie lekceważace) jest unicestwianie tych, co nie pozwalają mu na niszczenie kraju będzie usuwanie niewygodnych. Tak czyniło NKWD a on (POmyleniec) nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. To psychopata bez rozumu - widać PO jego zachowaniu i wypowiedziach. Ale on jest, POnieważ są w kraju takie mendy jak on, które go wybrały. Te mendy społeczne to; pedały, seksocholicy, narkomani, oszuści (nawet za granicą lżą naszemu krajowi), złodzieje. Ci nadaja sie raczej do wypełniania placówek specjalnego przeznaczenia aniżeli do ław sejmowych. Ponieważ jednak sądy działaja w POLSCE tak jak działają, w sejmie są ludzie, których być nie POwinno.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena Kozłowska
 • Irena Kozłowska
 • 14.04.2012 08:11

@@ Marta Dutkiewicz - mówi Pani że nie wie na kogo głosować ! To ja Pani podpowiem - na patriotów . No na pewno nie na tych co przyczynili się do katastrofy smoleńskiej. I nie na tych co niszczą naszą gospodarkę,oraz próbują reglamentować media; TV Trwam jest tu dobrym przykładem! Ma pani oczywiście wybór:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ronnie w Anglii
 • Ronnie w Anglii
 • 14.04.2012 07:45

Widzę po wydruku mojego komentarza ,że jest "obcięty"!
Ale poprawiał nie będę!
Proszę mi wyjaśnić:Ty strasznie mało kumaty !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ronnie w Anglii
 • Ronnie w Anglii
 • 14.04.2012 07:41

Do Tajojta.Kolega napisał:Ty strasznie mało kumaty...
A co to wyrażenie może znaczyć ?
Więc ci ludzie z kresów są tacy kłótliwi,nerwowi?
Dla życia,np.wyższymi cenami za leki,różnymi podatkami,okrucieństwem skarbówki,wiekiem emerytalnym-to już dla wnuków a nie dla mnie!
I jeszcze dodam,ze w polskim sejmie ja chciałbym słyszeć katolików albo kulturalnych ateistów!

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/584909,W-Sejmie-zawrzalo-Palikot-broni-Kaczynskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby to wszystko było proste, zgodziłbym się z wypowiedziami polityków opozycyjnych w stosunku do PiS.
Jednak wielu z nich jest zaplatanych z Narodową Agencją Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych (National Security Agency; w skrócie NSA) i jej słabszym odpowiednikiem w Rosji. Badając sposób przemian w Polsce można postawić tezę, że Polska stała się ofiarą NSA, która stworzyła największe imperium ekonomiczne na ziemskim globie po II Wojnie Światowej. Najpierw poszły pod "topór" kraje trzeciego świata, zasobne w bogactwa naturalne a Polska ze względu na gaz łupkowy i jako przedmurze Rosji. Teraz nadchodzi kolejka na Rosję. Dla NSA będzie trudno, dopóki Putin utrzyma Rosję w jedności. Inaczej czeka ich taki sam los co Polskę. Garstka bogatych i biedota Polaków. Wszyscy co jeździli do Ameryki po instrukcje, padli ofiarą NSA. Ludzie myślą,że potężną organizacją jest CIA a okazuje się że NSA jest niewyobrażalnie większą od CIA, tylko ze działalność w zupełnej tajemnicy. Schemat to trzy sektory:
1/ Ekonomiści od brudnej roboty. Pod przykrywką korporacji i różnych firm sporządzali raporty ekonomiczne dla Banku Światowego i upatrzonego państwa, na pożyczkę i rozwój a w rzeczywistości po to żeby w przyszłości dług był nie do spłacenia. Jak oni nie dali rady, wchodzili następni.
2/ Tak zwani "Szakale". Zamachowcy likwidujący członków rodzin danego państwa osób nie chcący podpisać porozumień z "ekonomistami od brudnej roboty". Jak to nie pomogło, wchodzili następni.
3/ Szwadrony śmierci. Dokonywali przewrotów w danym państwie.
Więcej: Czytaj w "NEXUS-NOWE CZASY" Nr 6/2007.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
 • bombka dla PO
 • 13.04.2012 22:41

Kto to Palikot? To istota dwuczłonkowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca
 • wyborca
 • 13.04.2012 20:03

ja Pani poradze.najlepiej na palikota

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 13.04.2012 19:44

@P. Stanisław Cybruch - Bardzo dziękuję Panu za komentarz. Tak,to są moje prawdziwe dane osobowe. Rzeczywiście martwię się o dobre imię Polski. Zupełnie teraz już nie wiem,na kogo miałabym oddać głos w wyborach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.