Facebook Google+ Twitter

Palikot o plebiscycie "Wprost": Miała być twarz roku, a wyszła dupa roku

"Miała być twarz roku, a wyszła dupa roku. Taki los" to najnowszy wpis Janusza Palikota na jego blogu, nawiązujący do otrzymania przez Donalda Tuska tytułu "Człowieka Roku" Wprost. Palikot twierdzi też, iż to on powinien nim zostać.

 / Fot. Piotr DrabikJanusz Palikot twierdzi, że "na mieście rozeszła się plotka", iż to on miał zostać Człowiekiem Roku "Wprost". Mówi też: "ćwierkały o tym też wróble", że czytelnicy tygodnika po raz drugi wybrali jego, ale redakcja przyznała nagrodę Tuskowi. I dodaje, że w związku z tym nagroda stała się parodią.

Polityk wyraził zdziwienie, że redakcja przyznała tytuł Tuskowi, w sytuacji gdy jego notowania wyraźnie spadają, oraz gdy popełnia szereg błędów. Według Palikota redakcja "Wprost" straciła instynkt "waflując" premierowi i źle się to dla niej skończy. Ma też nadzieję, iż za tą decyzją nie stoją zlecenia z PGNiG, PKN Orlen czy innego działania na zapleczu Jana Krzysztofa Bieleckiego.

W wywiadzie dla Radia Zet Palikot ocenił, że decyzja redakcji "Wprost" jest zła dla pewnych standardów, gdyż ludzie przestaną wierzyć, że nagrody mają charakter głosu opinii publicznej, informuje dziennik.pl. Na swoim blogu, Palikot napisał też, iż w tej nagrodzie jest coś złowieszczego, a widmo klęski i gorzkie poczucie manipulacji przy niej stanie się przełomem, gdyż szkoda Polski i szkoda Tuska.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

oghana7
  • oghana7
  • 15.02.2012 00:02

naprawde nie wstyd wam za chamstwo i lajdackie zachowanie palikota ?podobaja sie wam knajackie ,ordynarne wpisy? CHAMSKA NASZA POLSKA CALA ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
MARYCHA I CRAK
  • MARYCHA I CRAK
  • 14.02.2012 21:37

...CZY TEN OSZOLOM ZLOZYL KONDOLENCJIE...RODZINIE.... JAKIEGOKOLWIEK "KONSUMENTA" JEGO PROMOCYJNYCH....IDEII...!???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa  W.
  • Ewa W.
  • 09.02.2012 11:47

Dziwię się ,ze młodzi ludzie popierają taki poziom wypowiedzi i to jeszcze Posła , przecież Młodzież jest o wiele inteligentniejsza i kulturalniejsza !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz wysocki
  • janusz wysocki
  • 09.02.2012 07:51

odkąd lis rządzi wszystkie plebiscyty to parodia i można sie jedynie pośmiać niestety, dobrze ze go wylali

Komentarz został ukrytyrozwiń
Palipies
  • Palipies
  • 09.02.2012 00:05

Powstaje Nowa Siła w Polsce.
Masz dosć tych samych ludzi zabijających sie o stanowiska, napychających kieszenie naszymi pieniędzmi, podejmujacych decyzje bez naszej zgody?
Nie chcesz juz słuchać o matactwach, aferach i korupcji? Nie możesz patrzeć, jak Polski rząd rozsprzedaje nasz kraj i robi wszystko by nam wiodło się gorzej?
Dołącz do nas. Powstaje młode ugrupowanie oparte na wykształconych i młodych ludziach, bez znanych twarzy i osób zasiadających w rządach od lat 80tych. Pomóż zmienić naszą ojczyznę. Jeśli nic nie zrobimy teraz, to kiedys, obudzimy się i moze byc za późno...
www.eksperckie.fora.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 08.02.2012 18:49

15:51 , @ Szeryf popieram w pełni wpis i cieszę się ,ze ktoś myśli podobnie . Pozdrawiam Panią Basię !

Komentarz został ukrytyrozwiń
 @ edwin
  • @ edwin
  • 08.02.2012 18:42

Jestem obrzydliwym intrygantem , narzucam swoje odczucia komuś .Uwielbiam Kaczyńskiego a niejaka Romer psuje mi szyki i pisze prawdą o artykule.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 08.02.2012 17:31

@Barbara Romer Kukulska środa g. 12:37
Pani Barbaro ! Od razu było widać, że jest pani kobietą z klasą ! Teraz widać jaka to wysoka klasa. Dodam, że samo zwrócenie uwagi na tę "twarz" powinno być nobilitacją dla jej posiadacza. A nawet najmniejsza jej obrona - to zbyt duża łaskawość z pani strony. Nie warto, nie doceni. W pewnych sytuacjach nie rzuca się pereł .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 08.02.2012 15:51

A jak ćwierkają wróbelki w Warszawie , to samozwańczy laureat wypuścił tą plotkę .Poczuł się zwycięzcą po sukcesie w wyborach .Teraz jakby jego Ruch przycichł . Wypalił marihuanę ., pożenił zainteresowanych i..........koniec paliwa na show . Brakuje klasy temu człowiekowi , do produkcji " Czaru Pegeeru " się nada.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 08.02.2012 15:51

Pani Basiu, za co Pani przeprasza? Autor w pogoni za gwiadkami konsekwentnie z w24 robi internetowe wydanie "Faktu". Co to ma wspólnego z DO? Jedna wielka kpina. Przedruk i streszczenia jedno za drugim, podobnie jak i Radosław.