Facebook Google+ Twitter

Palikot o Rostkowskiej i Arłukowiczu: To polityczna prostytucja

"Ludzie na moich listach nie będą się tak ku**ić politycznie jak Joanna Kluzik,-Rostkowska i Bartosz Arłukowicz" – wypalił Janusz Palikot na antenie TVN24.

 / Fot. Łukasz GdakPalikot, który był gościem w programie "Tak jest", pytany czy chce być porównywany do Andrzeja Leppera, zapewnił, że wszystko go od lidera Samoobrony rożni, poza „zakwestionowaniem klasy politycznej”. Po czym wytoczył najcięższe działa: "Na naszych listach nie ma posłów, ale ja bym się wstydził, gdyby na naszych listach byli tacy ludzie, jak Joanna Kluzik-Rostkowska czy Bartosz Arłukowicz" – powiedział.

Na uwagę prowadzącego, że przecież sam z nim rozmawiał, Palikot podkreślił, że cieszy się, że nie doszło do porozumienia. Przypomniał, że Arłukowicz, który w styczniu tego roku mówił, że w Platformie jest układ mafijny, parę miesięcy później mówi „dzień dobry Platformo”.

W pewnym momencie słynący z ciętego języka polityk tak się zagalopował, że wypalił bez ogródek: "To jest prostytucja polityczna. Ci ludzie na naszych listach, te 920 osób, wśród których nie ma żadnego posła, to są ludzie, którzy się nie będą tak ku**ić politycznie jak Joanna Kluzik-Rostkowska i Bartosz Arłukowicz."

Pytany, czy nie przesadził, Palikot nie miał sobie nic do zarzucenia: "Ja mówię tak, jak mówią ludzie. W Polsce trzeba nazywać rzeczy po imieniu, jeśli chcemy odkłamać ten świat polityki" - podkreślił.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:18

wtyka ćpa?WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
az
  • az
  • 23.09.2011 19:34

WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
hh
  • hh
  • 27.08.2011 11:33

KIEPSKA debata Tusk -Pawlak - pogadali o czym chcieli i prawie NIC a NIC NOWEGO i CIEKAWEGO się nie dowiedzieliśmy . JAKO MĄDRE społeczeńwstwo,chyba ,że mają nas za GŁUPKÓW i dlatego tak ich NISKI POZIOM DEBATY. ŻENADA. Szkoda poświęcania czasu przez wyborców na tak NISKI poziom DEBATY.Premier stwierdził tylko "głupi się nie boi" zatem nie dziw ,że (nie)rząd nie robi ŻADNYCH REFORM . Rozpacz i beznadzieja.O ile będą następne debaty z premierem na tak niskim poziomie to lepiej ,aby tych debat WOGLE NIE BYŁO.Byla na poziomie przedszkola czy piaskownicy. TEMU (nie)rządowi : PO i PSL serdecznie DZIĘKUJEMY.Czekamy na rządy J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,który NIE BĘDZIE POZOROWAŁ REFORMY , ale je PRZEPROWADZI,aby 80% ludzi żyło się LEPIEJ w POLSCE , a nie tylko 20% ludzi dobrze zarabiającym i w dużej części za pieniądze NASZE (SPOŁECZEŃSTWA) , może dlatego nie robią reform. SŁABO także był przygotowany prowadzący. TOTALNA KLAPA tego rządu. BRAK KONCEPCJI RZĄDZENIA .KOALICJA KOTA Z PSEM-koalicja WŁADZY ,a nie DOBREGO RZĄDZENIA .Cały czas poprawianie sytuacji WĄSKIEJ GRUPY (KOLESI) KOSZTEM CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA.Za DUŻO bałaganu za tego rządu(PO,PSL).Dlatego trzeba go ZMIENIĆ.Rostowski doprowadził nas do tak WIELKIEGO ZADŁUŻENIA-to on PROWADZI POLSKĘ do WIELKIEJ TRAGEDI i BANKRUCTWA -WIĘKSZEJ NIŻ w GRECJI. POligłup :premier KŁAMAŁ w telewizji,ściema,kompletna szopka debaty-pokazuje SŁABOŚĆ RZĄDU,w OCZACH premiera przerażenie...,nie powinno być ZUS-u i KRUSU można byłoby zaoszczędzić kilka miliardów, ...,itd. Premier zgodziłsię na debatę TYLKO DLATEGO ,bo chciał uprzedzić debatę Palikot i Korwin Mike i zapraszając "NIE Z GRUSZKI I PIETRUSZKI (nagle) kiedy opozycja jest na WYJAZDACH związanych z WYBORAMI,nagle premier ogłasza chęć debat z opozycją.Premier POWINIEN przez swoich posłów USTALIĆ WARUNKI DEBATY z pozostałymi partiami ,a NIE: LAWIROWAĆ ,ROBIĆ CYRK,... . Polacy dostali od premiera : POPULISTYCZNĄ ,POLITYCZNĄ, a NIE MERYTORYCZNĄ PAPKĘ. POligłup mówi o : Arłukowiczu,Kluzik,... , że się PROSTYTUŁUJĄ .Tylko : PIJAR ,PIC,BLEF,CYRK, ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
dorka
  • dorka
  • 26.08.2011 18:02

@myNaród 0:00 Co ty chcesz od Leszka Małkowskiego ? Dobrze gada chłop i ma jajca. A ty Janie jesteś H2/0 + ciepły mocz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 26.08.2011 06:41

@ hh dostałeś zlecenie na pisanie bzdur ? czy gotowca od PiS ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 26.08.2011 06:38

Pan Palikot doskonale pasuje do partii PiS .Taka sama retoryka i obwinianie wszystkich świętych . I PiS i Palikot za "swoich czasów " nie zrobili nic prócz ujadania na przeciwników politycznych .Tzw transfery do innej partii praktykują wszyscy .Palikot zazdrości tak zdolnych ludzi PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hh
  • hh
  • 26.08.2011 04:28

WYNIKI WYBORÓW : PIS-39% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe partie po 0,2% ,nie pójdzie do wyborów około 13% .SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o 15% dla PIS przed następnymi wyborami? - od 8 lat są OPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami ? - piszą i mówią -totalna kompromitacja (nie)rządu i RPP , które przedstawiają nieprawdziwe i zaniżone : WSKAŻNIKI i DANE i chcą wmówić światu i społeczejnstwu ,że w POLSCE żyje się lepiej niż w UE (chyba tylko kilkunastu tysiącom najbogatszych ) - bo 90% ludzi w POLCE KLEPIE BIEDĘ - zarabia i żyje poniżej minimum UE (płaca minimalna wiele razy MNIEJSZA niż w krajach UE , a ceny takie takie same) - ciągłe UKRYWANIE przed ŚWIATEM i społeczeństwem prawdziwego zadłużenia POLSKI poprzez nie WLICZNIE do długu : zaciągniętych przez ten rząd porzyczek i sprzedanych obligacji w UE , ciągłe zadłużanie OBLIGACJAMI,KREDYTAMI prawie WSZYSTKICH miast , ciągłymi nowymi obligacjami rządu , okradanie z pieniędzy PRZYSZŁYCH emerytur z OFE , ... , -jest to ciągłe UKRYWANIE prawdziwego zadłużenia i przerzucanie go na przyszłe pokolenia –mamy już większe zadłużenie niż GRECJA –twierdzi to wielu profesorów,politologów,… . TYLKO ZADŁUŻAJUĄ POLAKÓW ,NIE ROBIĄ REFORM,aby to zadłużenie zmniejszyć – JEDYNIE TYLKO CO POTRAFIĄ – TO ZA SWOJE NIEKOMPETENCJE I ZŁE RZĄDZENIE OPLUWAJĄ i OBWINIAJĄ PIS oraz 80% ludzi żyjących na krawędzi ubóstwa -NIC DLA TYCH LUDZI NIE ROBIĄ,ABY ŻYŁO IM SIĘ LEPIEJ-jedynie uważzają ich za NIEUDACZNIKÓW . Jeżeli w krótkim czasie nie chcemy być drugą GRECJĄ ,to w wyborach DAJMY CZERWONĄ KARTKĘ PObolszewi i temu (nie)rządowi (PO,PSL).Zabrano młodym ludziom przyszłe emerytury OFE(nie mają pracy w kraju) -skok rządu i prezydenta na kasę ludzi -czy media i prezydent powiadomią społeczeństwo o WYROKU w SPRAWIE OFE (czy poznamy uzasadnienie sądu?,czy poznamy nazwiska w sprawie opini OFE prawników i doradców rządu i prezydenta ? Emertom pracującym zabrano EMERYTURY .. Młodzi studenci na zasiłkach -nie mogą podjąć pracy w kraju-muszą wyjeżdzać za granicę-rząd się z tego cieszy bo spadnie bezrobocie w kraju-czy nie powinni oni pracować w POLSCE i tu płacić podatki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 26.08.2011 00:00

Leszek Małkowski Dzisiaj 23:39 W TWOIM CV
"Jestem zwolennikiem państwa obywatelskiego. ... Mam 50+ i wiem, że ja już państwa obywatelskiego nie doczekam ..."
dodam - znajomych nie masz, na ścianie nikt ci jeszcze nic nie napisał, nikt ci nie składa życzeń, łapiesz przeważnie kciuki w dół.

jak tak możesz żyć. TERAZrozumiem twoją frustrację.
otwórz się na ludzi, stań się milszym, a zostaniesz zaakceptowany.
PÓKI CO, ŻAL MI CIĘ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zaa
  • zaa
  • 25.08.2011 23:50

Leszek Małkowski Dzisiaj 23:39

mówi o Palikocie.

a ty co, milicjantem na emeryturze jesteś, że tak ciężko kumasz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
zaa
  • zaa
  • 25.08.2011 23:47

racja ale ten szmaciak z Polski B mało się uczciwością przejmuje