Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

104624 miejsce

Palikot oskarża Millera: Jest współwinny śmierci polskich żołnierzy

W polskiej polityce rozgorzała wojna o prymat na lewicy. Leszek Miller oskarża Palikota o oszustwa finansowe. Palikot podaje zaś szefa SLD do sądu i obwinia go o śmierć polskich żołnierzy w Afganistanie i Iraku.

Sonda

Komu bardziej ufasz?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakWe wtorek Leszek Miller powiedział, że wypowiedzi Janusza Palikota w sprawie więzień CIA w Polsce są zaproszeniem terrorystów do odwetu na Polakach.

Według Palikota jest dokładnie odwrotnie, to Miller, godząc się na więzienia amerykańskie w Polsce oraz wysyłając wojska polskie do Iraku i Afganistanu, naraził naszych rodaków na niebezpieczeństwo: "Miller jest współwinny śmierci polskich żołnierzy" - mówił.

Szef SLD stwierdził również, że Palikot dokonywał nieczystych operacji finansowych. W związku z tym lider RP, zamierza podać Millera do sądu.

Pytany jak się czuje z tym, że były premier nie podał mu ręki, Palikot z uśmiechem na twarzy powiedział, że Millerowi bliskie są wzorce plemienne.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 29.03.2012 07:08

znowu Palikot ma rację,wojsko polskie stoi na straży polskich granic ,na razie Polska nie graniczy z Irakiem ani Afganistanem.Nie żal mnie tych co tam zginęli,chcieli zarobić więc zarobili pigułę .Ciekawe ile"bracia" z Izraela wpłacili na konta polskich polityków?

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 28.03.2012 13:53

na jaki temat przemowi palikot to swieta prawda.musial miec jakies objawienie .badzmy wdzieczni i modlmy sie by nasz kraj wyprowadzil z zapasci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 28.03.2012 13:46

Dla mnie jeden i drugi już są politycznymi Trupami!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 28.03.2012 13:42

Niech agentura wytłucze się nawzajem ,ci sk.... powinni być już dawno w piekle!

Komentarz został ukrytyrozwiń
xawerry
  • xawerry
  • 28.03.2012 12:53

No cóż, Palikot nie pierwszy i nie ostatni raz robi z siebie chuja ! Jak to inaczej nazwać ? Przecież ten człowiek z wibratorem w sejmie biega, nosi jakieś świńskie ryje i co raz więcej i częściej uwłacza. Chamstwa w sejmie teraz jest więcej niż kiedykolwiek. Nawet w PRL takiego debilizmu nie było a i niestety praca sejmu była efektywniejsza ! I czym teraźniejsza władza się szczyci ? Bezrobociem ? Bezdomnymi ? Załamaniem finansów państwa ? Balcerowiczem ? Kurwa mać, tak dalej być nie może ! Bronimy terrorystów i bandytów, robimy z siebie idiotów w oczach świata w sprawie Smoleńska ! A prezydent co na to ? Tyje. A premier ? A premier to dopiero ma przejebane !

Komentarz został ukrytyrozwiń
abra
  • abra
  • 28.03.2012 12:40

Za sam wygląd do klatki

Komentarz został ukrytyrozwiń
antoni
  • antoni
  • 28.03.2012 12:34

Zamknąć w klatkach i wystawić na rynek -oglądający hojnie zasilą kasę miasta

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Stańczyk
  • Jan Stańczyk
  • 28.03.2012 12:34

A kiedy w końcu Palikot pójdzie do pierdla za obrażanie tysięcy ludzi . wiemy że ludzi umysłowo upośledzonych nie wsadza się ,ale naród domaga się międzynarodowego badania psychiatrycznego dla tego oszołoma . Pajac przekracza wszelkie normy !!!!! Narodzie kogo wybrałeś do Sejmu !!! Błaznów i popaprańców !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
BM
  • BM
  • 28.03.2012 12:24

Panie Leszku z takim czymś jak szubrawca Palikot nie powinno sie dykutować bo ten człowiek chciał wysyłać do szpitala Kaczyńskiego ale jemu rónież się miejsce w tym szpitalu powinno znależc i to odosobnione