Facebook Google+ Twitter

Palikot ostro skomentował zachowanie rzecznika rządu - Pawła Grasia

Janusz Palikot w bardzo ostrych słowach ocenia zachowanie rzecznika rządu - Pawła Grasia - w sprawie zamieszania wokół służby zdrowia i broni byłego posła PiS. Premierowi Tuskowi z kolei zarzuca, iż ten buduje w Polsce "pełzające państwo totalitarne".

Sonda

Czy zgadzasz się ze zdaniem Janusza Palikota?

Janusz Palikot / Fot. Creative Commons 3.0Palikot zarzuca Grasiowi, że podburza naród przeciwko lekarzom i określa go niecenzuralnym słowem. - Urzędnik państwowy, minister w rządzie, napuszcza obywateli przeciw obywatelom - dajcie po ryju lekarzom jak Wam wypisują złe recepty! Niebywałe! - komentuje Palikot.

Lider 3. siły w Sejmie krytykuje również media za hipokryzje i przypomina ich zachowanie, kiedy w podobnym tonie o lekarzach wypowiadał się Ludwik Dorn. - Gdy Dorn chciał lekarzy wziąć w kamasze, to media na niego napadły jakby łamał ustrój, a Grasiowi, no bo to Platforma, wszystko uchodzi na sucho! - przypomina.

Palikot zarzuca Tuskowi, że ten buduje w Polsce "pełzające państwo totalitarne". Chodzi mu o to, że w państwie przestaje obowiązywać prawo i Tusk jednomyślnie może je zawieszać. - Rząd uchwalił beznadziejne prawo, złą ustawę, ale to jest prawo! - przypomina Palikot na swoim blogu.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

Jurek Malicki!
  • Jurek Malicki!
  • 07.01.2012 15:30

Czyli Kaczyńscy to prawdziwa Szlachta - nie to co te podróbki z PO z Bronkiem ćwierćinteligentem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
  • Karzeł
  • 07.01.2012 15:26

Roman Dzisiaj 14:41.Prawda jest łatwo dostępna, wystarczy trochę chcieć.Lech Aleksander Kaczyński Prezydent Polski syn Rajmunda i Jadwigi z d, Jasiewicz h.Rawicz, filolog polski.Wnuk aleksandra Kaczyńskiego h.Pomian, ur w 1892r. wysokiego urzędnika kolei polskich.Tenże Aleksander był synem Piotra ur w 1857r. i wnukiem Stanisława Kostki Kaczyńskiego ur. w 1816r. i wymienionego w Spisie Szlachty Kr. Polskiego z 1851r.On z kolei był synem Mikołaja Kaczyńskiego ur w 1767r. i wnukiem Walentego z Kaczewa ur. w 1737r. Samo szlachectwo Kaczyńscy uzyskali w 1592r decyzją sądu ziemskiego w Drohiczynie.Uzyskał je Jakub z Kaczewa wraz z braćmi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sposób na Polskę według Palikota to: "trawka", samogon, burdele/ i jeszcze ewentualnie "skrobacze"/

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 07.01.2012 15:21

Zresztą Tusk to też Łachudra, na usługach Kremla!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman
  • Roman
  • 07.01.2012 15:04

Roman
Prawdę o autorze i o jego tekście jest usuwana .Kto jest tym wrednym osobnikiem???
To było! Roman Dzisiaj 14:46, Roman Dzisiaj 13:52 , Roman Dzisiaj 13:44
@Radosław Kowalski , znowu wrednie piszesz .Nie podparłeś swych słów niczym tj .gdzie te słowa usłyszałeś , bądź przeczytałeś .Znowu podjudzasz i jątrzysz !
Swoje przemyślenia wypowiadaj wśród kiboli, może szybciej dadzą tobie w łepetyne .Może mieć to dobry skutek. Może wreszcie zmądrzejesz i nie będziesz forsował swoich wrednych słów .
Zachęcam cie byś napisał o Jarosławie Kaczyńskim .
Dlaczego nie chodzi z katolikami na pielgrzymki i nawet nie chodzi na procesje -oczywiści te przeznaczone dla katolików.
Dlaczego zamiast tego chodzi z pochodniami na Krakowskie Przedmieście w Warszawie i dlaczego nas rodowitych Polaków tak poróżnia i skłóca .
Napisz też o tym :Kim są Kaczyńscy .Jak zdobyli polskie obywatelstwo(wyłudzili , kupili , czy może są polskiej narodowości).
Pisz na konkretne tematy !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub Wolski
  • Jakub Wolski
  • 07.01.2012 15:02

Palikot - ta łajza ma przyjaciół?? ,od kiedy?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad rem
  • ad rem
  • 07.01.2012 14:45

Palikot przyjacielem PiS

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman
  • Roman
  • 07.01.2012 14:41

Nie chcę czytać tej prawdy lansowanej przez rodzinę Rajmunda , Jadwigi Kaczyńskich(brak odpowiedzi jakie nosiła nazwisko przed tym faktem zmiany na Kaczyński). Nie chce czytać tej "prawdy" , że Jadwiga była sanitariuszką w Powstaniu Warszawskim. Wiemy już ,że to jest kłamstwo –była ale w leśniczówce pod Starachowicami czy Ostrowca Świętokrzyskiego .Wielu chce się dowiedzieć prawdy –niech wreszcie nie będzie tajemnicą :jak to się stało .że AK'owiec Rajmund (ojciec Lecha i Jarosława,a mąż Jadwigi)otrzymał od samego Bieruta (komunisty i zaciekłego wroga AK, NSZ ,ZWZ,,)willę w Warszawie .Dlaczego inni AK'owcy oraz innych patriotycznych organizacji np.ZWZ, byli :gnębieni ,poniewierani ,mordowani a RODZINA KACZYŃSKICH MIAŁA SAME PRZYWILEJE , większe nawet niż członkowie Komitetu Centralnego Polskiej Partii Robotniczej a później PZPR .
Niech wreszcie ujrzy światło dzienne historia i działalność rodziny :Kaczyńskich , Jasiewiczów .Przecież Jarosław Kaczyński jest prezesem PiS i dlaczego nas Polskę i tą Rzeczpospolitą Polskę niszczy .
Tak nie robią polscy patrioci-tak robią zaciekli wrogowie Polaków!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
  • Karzeł
  • 07.01.2012 14:09

Roman Dzisiaj 13:52.Jeśli tak bardzo interesuje cię rodowód Kaczyńskich to polecam Wielką Genealogię Minakowskiego,Herbarz Polski,oraz Spis szlachty Kr.Polskiego.Dowiesz się tam o szlacheckim rodzie Kaczyńskich z Kaczewa więcej niż ze swoich szemranych źródeł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 07.01.2012 13:51

Przecież Palikot nie mówi niczego nowego.Kaczyński ostrzegał przed tym przez 4 lata, ale media robiły z niego wariata.