Facebook Google+ Twitter

Palikot ostro skomentował zachowanie rzecznika rządu - Pawła Grasia

Janusz Palikot w bardzo ostrych słowach ocenia zachowanie rzecznika rządu - Pawła Grasia - w sprawie zamieszania wokół służby zdrowia i broni byłego posła PiS. Premierowi Tuskowi z kolei zarzuca, iż ten buduje w Polsce "pełzające państwo totalitarne".

Sonda

Czy zgadzasz się ze zdaniem Janusza Palikota?

Janusz Palikot / Fot. Creative Commons 3.0Palikot zarzuca Grasiowi, że podburza naród przeciwko lekarzom i określa go niecenzuralnym słowem. - Urzędnik państwowy, minister w rządzie, napuszcza obywateli przeciw obywatelom - dajcie po ryju lekarzom jak Wam wypisują złe recepty! Niebywałe! - komentuje Palikot.

Lider 3. siły w Sejmie krytykuje również media za hipokryzje i przypomina ich zachowanie, kiedy w podobnym tonie o lekarzach wypowiadał się Ludwik Dorn. - Gdy Dorn chciał lekarzy wziąć w kamasze, to media na niego napadły jakby łamał ustrój, a Grasiowi, no bo to Platforma, wszystko uchodzi na sucho! - przypomina.

Palikot zarzuca Tuskowi, że ten buduje w Polsce "pełzające państwo totalitarne". Chodzi mu o to, że w państwie przestaje obowiązywać prawo i Tusk jednomyślnie może je zawieszać. - Rząd uchwalił beznadziejne prawo, złą ustawę, ale to jest prawo! - przypomina Palikot na swoim blogu.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

Taliesin
  • Taliesin
  • 08.01.2012 21:47

Palikot nie zabiera elektoratu ani PISowi ani PO.Jego wyborcy to skrajni lewacy i libertyni,oprócz tego trochę naiwniaków którym się zdaje że są bardzo postępowi.Jak każda lewicowa partia hasła socjalne ma tylko na użytek wyborczy.W istocie jest skrajnie liberalny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lancet
  • lancet
  • 08.01.2012 20:20

Palikot że swoim ruchem gra na siebie , cynicznie. Człowiek , który 4 lata temu mówił : tak mi dopomóż Bóg a teraz wyrzuca Krzyż z Sejmu i wyrzeka się Boga jest albo chory albo mega hipokrytą. Zabiera PiS elektorat -socjalny obiecuje i kłamie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Machoń
  • Jan Machoń
  • 08.01.2012 17:08

Ja tam niewierze temu Paligłupcowi on taki chwiejny jak ten pajac Tusk NISZCZYCIEL POLSKI i narodu bo szykuje sobie syte KORYTO w Brukseli za Barozo.Polacy temu Paligłupowi niewieszczie i iego pedałom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał Janczyszyn
  • Michał Janczyszyn
  • 08.01.2012 13:21

Popatrzcie internauci czym zajmują nas niektórzy obrońcy tego rządu.Gospodarka się sypie,dług rośnie,
bezrobocie rośnie,ceny detaliczne rosną,a jakiś "mądrala" na tym forum zajmuje się Kaczyńskim.!Musi być
bardzo źle,że rządzący każą swoim internetowym dyżurnym w taki sposób mącić ludziom w głowach,aby
odciągnąć ich od codziennych kłopotów w większości spowodowanych przez rządzących.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 08.01.2012 13:12

Palikot ma rację,Tusk prowadzi politykę antypolską ,chyba jest na żołdzie Mossad ,gdzie jest polski wywiad czyż już go pejsaci opanowali?

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 08.01.2012 12:49

polecam wszystkim film na You Tube :"Piotr Tymochowicz o polskim społeczeństwie".Ciekawe konkluzje Palikotowego spindoktora.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sokolik
  • Sokolik
  • 08.01.2012 11:54

Zauważyłem,że Palikota bardzo chętnie popierają kryminaliści i złodzieje. Nie raz słyszałem w knajpie jak faceci z gębami podejrzanymi chwalili Palikota,że ten to moze komu chce to przpier... i mu na h... skoczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 08.01.2012 11:38

Palikot istnieje w polityce tylko po to by zapewnić PO nieformalne poparcie i w razie przegranych wyborów bezkarność."tajemnicę" jego sukcesu wyjaśnił człowiek w tym temacie najbardziej kompetentny-jego doradca wizerunkowy Piotr Tymochowicz.Na łamach "Faktu"powiedział że wynik Palikota to "debilny elektorat".Naprawdę tak powiedział.Dalej artykuł sprowadzał się mniej więcej do stwierdzenia że aby skłonić tych ludzi do głosowania na konkretną osobę trzeba zrozumieć i wejść w psychikę debila.Mógł sobie pozwolić na tę szczerość bo przecież taki elektorat zniesie każdą obelgę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola
  • Jola
  • 08.01.2012 11:09

ROMAN KOŹMIŃSKI NA PREZYDENTA (Korei Północnej)!

Komentarz został ukrytyrozwiń
cyna
  • cyna
  • 08.01.2012 08:51

OFE-merytalne w ciągu tylko jednego roku zdefraudowało 23 miliardy naszych pieniędzy i jest cicho sza . To banda złodziei , tak okradają nas Polaków . Czy ten rząd jest POLSKI ? ? ?