Facebook Google+ Twitter

Palikot: Postawić Kwaśniewskiego przed Trybunałem Stanu

Janusz Palikot na chwilę odpuścił Leszkowi Millerowi. Wziął się za byłego prezydenta Kwaśniewskiego. Chodzi o rzekome więzienia CIA w Polsce. Chce za nie postawić Aleksandra Kwaśniewskiego przed Trybunałem Stanu.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze MiastoW odpowiedzi na żądanie Janusza Palikota o Trybunał Stanu - były prezydent Kwaśniewski odpowiada, że w fundacji Aleksandra Kwaśniewskiego będzie konwersatorium "Dialog i Przyszłość". Zaprasza, więc Palikota. Wśród wielu Janusz Palikot zaproszenie otrzymał.

Konwersatorium "Dialog i Przyszłość" odbędzie się jutro, 9 maja. W debacie mają brać udział nie tylko Aleksander Kwaśniewski i Palikot, ale też były wicepremier i minister gospodarki, w rządzie Marka Belki, prof. Jerzy Hausner, senator Włodzimierz Cimoszewicz, szef sejmowej komisji finansów publicznych Dariusz Rosati z PO oraz były premier Józef Oleksy. Zaproszenie otrzymał też szef SLD Leszek Miller.

Były poseł SLD, Robert Smoleń poinformował, że spotkanie w ramach "Dialogu i Przyszłości" będzie poświęcone prezentacji raportu pt. "Ku nowoczesnej Polsce, uznanym uniwersytetom, innowacyjnej gospodarce", czyli sprawom na styku edukacji, szkolnictwa wyższego, innowacyjnej gospodarki.

Przedmiotowy raport, opracowany przez rektora Wyższej Szkoły Humanistycznej im. B. Prusa w Warszawie Krzysztofa Karolczaka, ma prezentować m.in. prof. Jerzy Hausner. Jutrzejsza debata będzie trzecią z cyklu, w ramach konwersatorium "Dialog i Przyszłość". Poprzednie dwie przeprowadzono w lutym i w marcu br. Zajmowały się sytuacją Polski i Europy za 20 lat oraz problemami przystąpienia Polski do strefy euro.

Jak podaje "Wprost", w związku z tym, że Aleksander Kwaśniewski przyznał "Gazecie Wyborczej", że wiedział o tajnych więzieniach CIA w Polsce - Janusz Palikot twierdzi, że w ten sposób postawił prokuraturę w sytuacji, w której śledztwa w sprawie tajnych więzień nie można już umorzyć. Dlatego, zdaniem Palikota, po tych słowach były prezydent powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

pashowvon
 • pashowvon
 • 09.05.2012 10:26

Palikmiot & Kwach , dla obu wałów więzienie CIA albo oba tym samym wagonem do ruskich

Komentarz został ukrytyrozwiń
essopesso
 • essopesso
 • 09.05.2012 09:44

@Mirosław Kraszewski 04:35 DO PŁUGA KMIOCIE WRACAJ ! Jałowicę oporządź, kogucika poganiaj a konika nie bij ! W jakim kraju żyjesz i czym się odżywiasz że bredzisz ? Zioło stosujesz ? To nie mieszaj z wódą ! I w drogę towarzyszu-spierdalaj w siną dal .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sławek Król
 • Sławek Król
 • 09.05.2012 09:07

No , trybunał stanu to ci wyprawimy tu na miejscu jak dostaniesz po ryju ,
za wystawiane na pośmiewisko Naszego Miasta !
Bo ci pore groszy dali , sitarski dziadu .

Komentarz został ukrytyrozwiń
ANDRZEJ KROKODYL
 • ANDRZEJ KROKODYL
 • 09.05.2012 08:51

Sary manewr wyprzedzający wszystkich farmazonów !
Naskoczyć na kogoś pod błahym pozorem ,
By jak on to zrobi , w słusznej sprawie !
Móc wrzeszczeć że to " zemsta polityczna " ,
i gawiedż to niestety łyka ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
ANDRZEJ KROKODYL
 • ANDRZEJ KROKODYL
 • 09.05.2012 08:39

Przed Trybunałem Stanu nie staje sie za pranie terorystów po pyskach , tylko za WSPÓŁPRACĘ z nimi !
Zarezerwuj więc swoją inwencję twórczą , dla swoich koleżków !
Rudego i Bronka ! Już wkrótce się przyda........

Komentarz został ukrytyrozwiń
abst
 • abst
 • 09.05.2012 08:28

Zajmij się człowieku degustacją tych swoich wyrobów,a nie pchaj się do polityki.Z takim poziomem i wychowaniem nadajesz sie co najwyżej do obsługi BAZARU.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest to demonstracja panstwa bezprawia: Bezkarny imitator magistra wyznaje publicznie przestępstwa i potem wraca spokojnie do domu, wiedzac, ze go przy wyjscu ze studia nikt nie arsztuje i nie przeslucha, zeby uniknac matactwa i zmowy z innymi uczestnikami komplotu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
realista
 • realista
 • 09.05.2012 00:32

Robert Grzeszczyk. Panu to i studia by nie pomogły aby poszerzyć horyzonty myślowe. KACZOR BYŁ NIBY PROFESOR z doktoratem a przy Kwachu to mały pikuś pod każdym względem. A " dać w szyje " to obaj lubili.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dosłowność jest cnotą ale...

Komentarz został ukrytyrozwiń
milioner
 • milioner
 • 08.05.2012 23:02

Te nieruchawe i ubezwłasnowolnione prokuratury i sądy Jasia też nie rozliczyły z kasy której się bardzo dużo i szybko dorobił

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.