Facebook Google+ Twitter

Palikot to się nie "chamuje"

Miał przystopować. Miał zmienić język. Miał bardziej poświecić się likwidowaniu prawnych bubli. Janusz Palikot obiecał poprawę. Ewidentnie kłamał. Co gorsza, jego zwierzchnictwo (czyt. Donald Tusk), daje mu na obrażanie przyzwolenie.

- Przykro mi, że prostytucja w polskiej polityce sięgnęła nawet poseł Grażyny Gęsickiej. Nie myślałem nigdy, że ona się tak sprostytuuje. Jeśli pani minister mówi coś takiego, to wzywam ją do odpowiedzialności. Niech przemówią fakty, a nie manipulacja. Pani Gęsicka dla korzyści politycznej wystawiła swoją cnotę, autorytet i powagę - tak Janusz Palikot skomentował wystąpienie Grażyny Gęsickiej, byłej minister rozwoju regionalnego.

Warto dodać, że gdy posłanka piastowała jeszcze swoje stanowisko, była niejednokrotnie chwalona przez PO. Jak widać, kilka słów krytykujących ekipę rządzącą diametralnie zmieniło postać rzeczy. Diametralnie, bo praktycznie tylko Jarosław Gowin skrytykował postępowanie klubowego kolegi. Kierownictwo partii milczy (czyt. daje przyzwolenie na dalsze chamienie).

Palikot skrytykował Gęsicką za ostatnią konferencję prasową, na której wystąpiła ona z Jarosławem Kaczyńskim. Była minister oskarżyła rząd o nieudolne korzystanie z unijnych środków. Był to wielce bolesny cios i jakoś PO musiała na niego zareagować. Tak to wszystko przynajmniej wygląda. Do akcji wkroczył więc bulterier Tuska i poskromił zapędy wroga.

W programie Bogdana Rymanowskiego, "Kawa na ławę", zaproszeni goście (Niesiołowski, Kłopotek, Jurek, Kamiński, Kalisz) praktycznie zgodnie twierdzili, że poseł PO zdecydowanie przesadził i powinien przeprosić Gęsicką. Twierdzili również, że poseł z Biłgoraju powinien zostać ukarany. Do przewidzenia było, że bronić Palikota próbował Niesiołowski, równie dobrze znany z ciętego języka.

Jego jedynym i to w dodatku dość marnym argumentem, "był" Jarosław Kaczyński. Ewidentnie urażony były działacz ZChN, znów powrócił do wypowiedzi szefa PiS, który z mównicy sejmowej oskarżył go o "sypanie" przed SB. Nie komentując tego zajścia, należy twardo powiedzieć: co ma piernik do wiatraka? Jedną sprawę z drugą wiele nie łączy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (55):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 19.01.2009 08:38

hehe :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

wypowiedzedzenie kilku słów spowodowało lawinę komentarzy
nawet słynne ,, spieprzaj dziadu" nie wywołało tyle emocji

reklama tylko wtedy odnosi skutek jeśli wywoła popyt,nieważne jest czy była etyczna ważne że skuteczna.
Janusz Palikot to wytrawny gracz stawka to prezydentura, jeśli jest inaczej to znaczy że straciłem dar przewidywania politycznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.01.2009 11:24

(+) Któryś z komentatorów napisał, ze artykuł jest tendencyjny. Ma racje! Artykuł jest subiektywny i wyraża poglądy autora. Dlatego tez został opublikowany w dziale M3G, w którym każdy z nas ma prawo do prezentowania swoich, choćby niepopularnych, poglądów.

Nie mieszając się do dyskusji, stawiam plusa za dobrze napisany tekst... Minusy (plusy również) za poglądy uważam za śmieszne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak na marginesie, "grupo minusująca z wiadomych względów", na prawdę uważacie, że ktoś się tym przejmie? Nie sądzę, żeby Łukasz płakał do poduszki bo dostał parę minusów na w24 i to w dodatku wcale nie z powodu artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za artykuł i postawę autora wyrażoną w tekście. Tak jak pióra przyznaje się za materiały a nie ilość komentarzy, tak plusy i minusy przyznaje się za konkretny artykuł a nie za to czy lubię autora czy nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.01.2009 12:36

tak jak "pióra" są narzędziem w ręku autora, tak "plus/minus" jest narzędziem w ręku komentatora

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.01.2009 12:22

Swisspolonia napisała - "Ksenia ... Karykaturalnie wyglądają skutki nieprzestrzegania reguł gry :) ... sorry, przesadziłaś!"

Odp.

"karykaturalnie" - to pochodna od "karykatura" , którym to określeniem autor
ostatnio tak lubieżnie się posługuje ...

Kiedyś już to pisałam, powtórzę to jeszcze raz . Nigdy nie dam autorowi minusa za artykuł , jeśli kiedykolwiek postawię minus pod artykułem to tylko za postawę autora...

Tak też się stało w przypadku milana ... wtedy, gdy skasował post Pana Tadeusza na forum sporo wysiłku mnie to kosztowało, by tego minusa już wtedy Mu nie dać ... z czystym sumieniem postawiłam minus pod artykułem milana... mój stosunek do tego co myślę o wypowiedziach Palikota zostawiłam w komentarzu pod artykułem pióra innego autora ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

link - mój komentarz ws. palikotyzacji mediów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za to, że nie potrafisz w kulturalny sposób bronić swoich racji i dajesz się sprowokować do pyskówek a podobno razi Cię brak kultury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli profesor etyk mówi , że wartościowszy jest Palikot niż Gowin to nie ma o czym dyskutować .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.