Facebook Google+ Twitter

Palikot: Tusk i Kaczyński nie chcą wygrać wyborów, bo się boją

W rozmowie w Radiu ZET, Janusz Palikot stwierdził, że liderzy PO i PiS wcale nie chcą wygrać wyborów parlamentarnych, ponieważ są "przerażeni" sytuacją gospodarczą Polski.

Sonda

Czy Ruch Palikota ma szansę wejść do Sejmu?

 / Fot. PAP/Grzegorz Jakubowski- Jak obserwuję kampanię Donalda Tuska, to mam wrażenie, że premier jest tak przerażony sytuacją gospodarczą Polski, że postanowił przegrać te wybory, przeczekać dwa najgorsze lata - powiedział w Radiu ZET Janusz Palikot.

Palikot dla W24: Kalisz szantażował Napieralskiego "jedynką" na mojej liście


Według lidera Ruchu Palikota, Platforma Obywatelska celowo prowadzi złą kampanię wyborczą, aby "wykończyć" PiS w ciągu najbliższych dwóch lat. Według Palikota, sytuacja w kraju będzie wówczas najgorsza.

Co więcej, według Palikota, Jarosław Kaczyński zorientował się co planuje Tusk i również prowadzi kampanię wyborczą, która ma przynieść... klęskę Prawa i Sprawiedliwości. - Tylko ja chcę wygrać wybory - dodał Palikot.

Według Janusza Palikota, wybory wygra jednak PiS, który utworzy koalicję z SLD i PSL.

Źródła:
Gazeta.pl
Onet.pl





Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 27.09.2011 23:50

- WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
az
  • az
  • 23.09.2011 19:22

WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
wykształciuch
  • wykształciuch
  • 23.09.2011 11:47

To przerażajace,jak wiele w tych slowach racji!!! Oby tak sie nie stalo. Nieziszczalnym,ba-wręcz utopijnym marzeniem byłaby mocna wygrana Ruchu Palikota i to mocna na tyle,zeby mógl swobodnie wprowadzić swoje zaplanowane zmiany(trzymajac za ryje koalicyjne i pseudoopozycyjne pasozyty) Ale tak sie nie stanie,niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mnb
  • mnb
  • 21.09.2011 23:12

WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ..DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,aferzyści,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- piszą;POligłupy poza sejmem-ĆPUN?-Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO- pierwszy skandalista PR,kłamca,hipokryta,cynik,... Premier walczy z kibolami,zamyka stadiony-sam podejmował decyzję o REPRESJACH i ich karaniu,a winą obarcza opozycję w internecie-totalna HIPOKRYZJA!!!
klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ..-jak za stanu wojennego?
TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-cobędzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU.

Tylko międzynarodowa komisja może wyjaśnić tragedię SMOLEŃSKĄ-duże zaniedbania premiera ,rządu, ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jules
  • Jules
  • 21.09.2011 13:19

JEŚLI KTOŚ JESZCZE NIE WIE: Palikot z ryjem świni protestował przeciwko szantażowi prezesa pzpn - Listkiewicza który domagał się cofnięcia euro 2012 jeśli zabiorą mu funkcje szefa pzpn. Ktoś musiał uderzyć ręką w stół bo wszyscy inni jak zwykle siedzieli cicho !!!

DZIEWCZYNKI MIAŁY 14 i 15 LAT: Palikot ze sztucznym penisem w jednej ręce i z policyjnym pistoletem w drugiej dramatycznie protestował przeciwko brutalnemu traktowaniu zatrzymywanych kobiet w lubelskiej komendzie policji - podwójnemu gwałtowi i kilku przypadkom molestowania.Wcześniej bezskutecznie domagał się interwencji. Dopiero po tej manifestacji osiągnął cel - przesłuchania na komendach są monitorowane.

PALIKOT JAKO JEDYNY NIE POBIERAŁ PENSJI POSŁA !!! SZACUNEK

Komentarz został ukrytyrozwiń
olekkan
  • olekkan
  • 20.09.2011 21:35

Mark.Czy jak ktos nie ma zony to nie moze pokazac sie w towarzystwie pieknych kobiet?Do tej pory myslalem ze bardziej mu to przystoi niz zonatemu.To ze nikt go nie widzial z kochanka tez wedlug ciebie jest naganne.Gratuluje kryteriow.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 20.09.2011 17:43

rzeczywiście przerażenie kaczynskiego i popleczników jak hofman czy gazetowy warzecha widać w kazdej wypowiedzi co bedzie dalej ano krach obciach i tyle wszystko ma kres i wymysły macierewicza i bajki warzechy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rajmund
  • Rajmund
  • 20.09.2011 15:48

CAŁA PRAWDA:
Po co te wszystkie spotkania, śledziki? Oczywiście nikt nie dyskutuje na nich, co zrobić, żeby w Polsce żyło się lepiej. Jedyny ich cel, poza towarzyskim, to tworzenie się frakcji, badanie, co kto komu może załatwić. Jest więc frakcja Schetyny, Komorowskiego czy Grabarczyka. Chlebowski też potrafił wiele różnym osobom załatwić, aż do feralnego dnia, gdy ujawniono taśmy i skończyła się kolejka pod jego gabinetem. Wszystko rozgrywa się na dworze Tuska. Co nie znaczy, że dworzanie nie mają swoich księstw. Np. Schetyna: „Nie było praktycznie resortu, w którym nie miałby swojego człowieka, nie mówiąc o spółkach skarbu państwa. Polskie Górnictwo Naftowe na przykład? Całe należy do Grzegorza”.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mark
  • Mark
  • 20.09.2011 15:41

Jarosław Kaczyński jako szef PiS, nie miał żony i kochanki, człowiek pokazujący się w gronie aniołków jest po prostu kompletnie niewiarygodny. To tak jak Tusk, który mówi, że nie będzie klękał przed księdzem, a w kampanii 2005 roku brał ślub kościelny. Tak samo Jarosław Kaczyński, który nagle się otacza kobietami, nikt go nigdy nie widział w takiej sytuacji, widać wyraźnie, że to jest kolejna ustawka. Ludzie się na to nie nabiorą !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jules
  • Jules
  • 20.09.2011 15:31

JEŚLI KTOŚ JESZCZE NIE WIE: Palikot z ryjem świni protestował przeciwko szantażowi prezesa pzpn - Listkiewicza który domagał się cofnięcia euro 2012 jeśli zabiorą mu funkcje szefa pzpn. Ktoś musiał uderzyć ręką w stół bo wszyscy inni jak zwykle siedzieli cicho !!!

Dziewczynki miały 14 i 15 lat: Palikot ze sztucznym penisem w jednej ręce i z policyjnym pistoletem w drugiej dramatycznie protestował przeciwko brutalnemu traktowaniu zatrzymywanych kobiet w lubelskiej komendzie policji - podwójnemu gwałtowi i kilku przypadkom molestowania.Wcześniej bezskutecznie domagał się interwencji. Dopiero po tej manifestacji osiągnął cel - przesłuchania na komendach są monitorowane.