Facebook Google+ Twitter

Palikot: Tusk przebił Kaczyńskiego. Jest Pinokiem z dłuższym nosem

Janusz Palikot w ostrych słowach zaatakował premiera Donalda Tuska. Jego zdaniem artykuł premiera w "Gazecie Wyborczej" zawiera kłamstwa, których "nawet Kaczyński nie byłby w stanie urodzić".

 / Fot. Łukasz Gdak/Wiadomości24"Tusk przebił Kaczyńskiego i jest Pinokiem z jeszcze dłuższym nosem" - mówi Palikot dla serwisu Onet.pl. Według niego premier chwali się postulatami, które on sam zgłosił. Były polityk Platformy wylicza, że ze 182 obietnic premier rozliczył się z siedemdziesięciu z czego ponad pięćdziesiąt procedowała komisja "Przyjaznej Państwo", na czele której stał Palikot.

Szef Ruchu Poparcia idzie w swej krytyce dalej. Nazywa Tuska oszustem i manipulatorem. Zapowiada też, że stworzy serwis internetowy, w którym udowodni "ustawa po ustawie", że premier mija się z prawdą.

Palikot zdradził też szczegóły zakulisowych walk wewnątrz PO. "Tusk chce wykończyć Schetynę, a Schetyna Tuska. To tylko cisza przed burzą. Na środowym posiedzeniu zarządu, około dwa tygodnie temu, był przygotowywany wniosek o usunięcie Schetyny z PO. Jednak w ostatniej chwili, w wyniku Sławomira Nowaka z Tuskiem, wstrzymano się z wyrzuceniem Schetyny z PO". - mówi szef Ruchu Poparcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Krzysiek
  • Krzysiek
  • 19.03.2011 23:36

Pani Jadwigo mija się pani z prawdą "jak na filozofa po KULu" skończył UW (Transcendentalna jedność apercepcji u Kanta), a z KULu wyleciał.

Jakieś uprzdzenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@KAJA - o ile sledze wydarzenia, Platforma na temat Palikota nie zabiera głosu i nie komentuje jego wystapień. Palikot robi wprost przeciwnie,dając o własnych wyborach zyciowych dość kiepskioe świadectwo. Bo nie pierwsza to zmiana ideologiczna w jego zyciu.

@mireczekb - Zrwacam pańska uwagę, że nazwiska TUSK i Palikot pisze sie z dużej litery.
Przy czym pan Tusk jako premier reprezentuje nasz kraj równiez poza granicami i jest uznanym członkiem aktualnej, swiatowej elity politycznej.
Pan Palikot natomiast reprezentuje wyłącznie sam siebie i pańskie porównanie jest pozbawione logiki oraz fałszuje rzeczywisty stan rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KAJA
  • KAJA
  • 16.03.2011 16:50

MOI DRODZY PALIKOT BYŁ WIELBIONY PRZEZ PLATFORME JAK W TEJ BYŁ A TERAZ JAK KRYTYKUJE TO JEST BE.ALE TYLKO ON MOŻE POWIEDZIEĆ PRAWDĘ O CAŁEJ PLATFORMIE BO W NIEJ BYŁ I RZADZIŁ .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Robert Kamiński, daje Pan następny dowód swego zacietrzewienia i braku obiektywizmu. Pomijając Pański język, grzeszy Pan ponadto słabą znajomością środowiska do którego, jak mniemam zgłosił Pan akces. Miły Pani, Redaktorem Naczelnym jest Tomasz Kowalski, Rafał jest wydawcą-co nie znaczy, że nie życzę Mu awansu zawodowego.
A odpowiadając na zadane pytanie, odpowiem tak. A czy rozumie Pan konflikt pomiędzy jednym a drugim ambitnym starającym się o prominentny stołek. Nie ważne tu, czy w partii czy też na zawodowej biznesowej niwie (aczkolwiek działalność polityczna, też obecnie jest zawodem).

Komentarz został ukrytyrozwiń
mireczekb
  • mireczekb
  • 16.03.2011 15:54

Ani jeden (tusk), ani drugi (palikot) nie godni są reprezentowania Polaków w kraju i za granicą. Jeden i drugi to ludzie mający w ... nosie dobro Polski i Polaków. U nich liczy się tylko kasa, swoja i kolegów. Oni obaj potrafią mizdrzyć się do obcokrajowców, biznesmanów, ludzi bez zasad moralnych. Dla dobra interesów partii i kolegów. Przeciwników gotowi są zniszczyć. Dno moralne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaabel
  • kaabel
  • 16.03.2011 15:35

tusk jest goly

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert Kamiński (wpis g.14.56) "Poziom Palikotyzacji dorównuje poziomowi Gdakizacji"
- na jakiej podstawie przeprowadza pan złosliwie negatywne porównanie między działaczem, głoszącym własne tezy i opinie, a dziennikarzem, który obiektywnie i bez osobistego komentarza relacjonuje skrótowo wydarzenia w świecie polityki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot "ustawa po ustawie" miała naprawiać ustawy, i zrobić "przyjazne państwo". Jak juz było wiadomo, że nic z tego nie bedzie - zaczął odwracać kota ogonem. Teraz doszedł juz w krytyce do poziomu Kaczyńskiego&co; jak na filozofa po KULu podejrzanie dziwaczne to wszystko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozom Palikotyzacji dorównuje poziomowi Gdakizacji.
Czy Palikot jeszcze coś znaczy niż poziom wywołania emocji.

Czy ktoś rozumie co znaczy konflikt między Tuskiem a Schetyną ?
Raczej redaktor naczelny nie jest w stanie wytłumaczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot cierpi na syndrom niekochanego dziecka. Podobno na środowym posiedzeniu zarządu PO spór poszedł o Palikota. D.Tusk chciał zaproponować przyjęcie do Platformy ponownie Palikota uznając, że póki był w Platformie to od czasu do czasu mówił do rzeczy. Schetyna był przeciwnego zdania. Uważał, że proporcje były odwrotne. Pogodzili się obaj uznając, że obecnie Palikot w 100 % mówi od rzeczy. Zgodzili się też, że powrót Palikota do Platformy mógłby go narazić na częściowe przewrócenie zdrowego rozsądku i w ten sposób pozbawić go w najbliższej przyszłości prawa do zasiłku, jako osoby niespełna rozumu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.