Facebook Google+ Twitter

Palikot w Klubie Pod Jaszczurami już w środę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-06 16:33

Rusza nowy cykl spotkań w Klubie Pod Jaszczurami - Osobowości. Pierwszym gościem będzie Janusz Palikot. Jeden z najbarwniejszych polskich polityków odwiedzi krakowski klub w środę, 7 października, o godz. 19. Wstęp wolny.

Nosił koszulkę z napisem „jestem gejem”, machał silikonowym penisem i pistoletem, na konferencję prasową przyniósł świński łeb, powiedział, że „uważa prezydenta Lecha Kaczyńskiego za chama” – takiego Janusza Palikota zna każdy Polak, który choć trochę interesuje się polityką. Ale to tylko kilka najbardziej widocznych akcji posła. Jaki naprawdę jest Janusz Palikot? Co robi, kiedy nie widzimy go w Sejmie ani na szklanym ekranie? Czy mamy w Polsce „palikotyzację” polityki? Czy trzeba obecnie być bardzo wyrazistym, aby zdobyć popularność wśród wyborców? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy w środę, 7 października, w Klubie Pod Jaszczurami (Rynek Główny 8).

Spotkanie z Januszem Palikotem zainauguruje nowy cykl spotkań zatytułowany „Osobowości”. Rozmowa z posłem połączona będzie z promocją jego książki „Pop-polityka”, która trafiła do księgarń latem dzięki wydawnictwu Słowo/Obraz Terytoria. Spotkanie poprowadzi Bartek Borowicz. Producentem imprezy jest Grzegorz Kopeć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.