Facebook Google+ Twitter

Palikot: w poglądach społecznych najbliżej mi do Janusza Śniadka

Kolejna wolta Janusza Palikota. Wcześniej z inwestora i głównego udziałowca firmy wydającej konserwatywne pismo "Ozon", przemienił się w lidera polskiego antyklerykalizmu. Teraz z liberała przemienił się w socjalistę.

w / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze Miasto"Przemienił się pan z liberała w socjalistę?" - zapytał Janusza Palikota zszokowany redaktor Kuźniar. Przez całą rozmowę gość poranka w TVN24 mówił o potrzebie wykorzystania potencjału biednej części społeczeństwa. "W poglądach społecznych najbliżej mi do Janusza Śniadka" - wypalił Palikot. "Poza stosunkiem do Kościoła nie wiele nas różni" - kontynuował.

Ciepłe słowa pod adresem bliskiego współpracownika, Lecha Kaczyńskiego i posła PiS mogły zaskakiwać, ale to nie był koniec niespodzianek. Palikot również pozytywnie wypowiedział się o Jarosławie Kaczyńskim: "Prezes PiS miał w poprzedniej kadencji bardzo dobre, emocjonujące wystąpienia" - powiedział.

Zapowiedział również, że jego partia poprze wszystkie propozycje Donalda Tuska zgłoszone w expose premiera. Nie zmienił jednak zdania w sprawie nowego rządu: "To jest rząd dla Platformy,a nie dla Polski" - powtórzył.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 23.11.2011 17:37

to co sniadek zrobił z solidarnościa to był pogrzeb tego ruchu "zwiazkowego " to nie ma nic wspólnego z legendarnym twórca wałęsa i tamtym ruchem społecznym

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 21.11.2011 22:04

po to wlasnie PO wgenerowala z siebie Ruch Palikota.Ma "zagospodarowac" najbardziej libertynski i antyklerykalny elektorat ktorego nawet SLD sie brzydzi.Jesli po drodze przekonaja do siebie naiwnych oslow mieniacych sie postepowa mlodzieza to jeszcze lepiej.Te glosy i tak nalezec beda do Tuska bo Palikot to satelita PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bedac w Polsce na przelomie pazdziernika i listopada rozmawialem z kilkoma mlodymi ludzmi, ktorzy wybrali Palikota. Napisalem palikota poniewaz glosowali na niego "dla jaj" a nie na jego partie. I sie bardzo cieszyli z tego, ze pokazali innym skompromitowanym partiom jak sie robi "jaja". Ogolnie smiech na sali i zenowa.

Polityki Palikota i jego wywodow filozoficznych nie zamierzam komentowac. Robi to lepiej mlodziez po piwie. Boki zrywac.

Tylko Polski szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Palikot to kabareciarz, a jego ruch to kabaret.

Komentarz został ukrytyrozwiń
smialy
 • smialy
 • 21.11.2011 19:45

z Polski zawsze smieje sie cały swiat i teraz jest to samo Palikot i jego ekipa jest poprostu śmieszna ,niepowazna poprostu nastepny cyrk polityczny

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot to "cudak" ze stajni Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 21.11.2011 15:17

Palikot jest bardzo potrzebny Platformie - bardzo potrzebny .... do mieszania w głowach ,A Tusk będzie się jawił jak, opoka spokoju ,słońce Tatr, słońce Peru, słowem będzie kreowany na wybitnego polityka ,Męza Stanu hhiiiihhhhhiiii Palikot i Tusk to jedna cholera .... Palikot to sztuczna opozycja !

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 21.11.2011 15:04

Palikot to Żyrynowski polskiej polityki , dużo krzyczy mało robi . Śniadkowi zafundował pocałunek śmierci . Nie wiem który bardziej populistyczny Palikot czy Śniadek ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co od biedy uchodzi w biznesie jest w polityce kompromitujące.
Uważałem Pana Palikota za błazna, czyli kogoś, kto frywolnie wytyka głupotę.
Błazen bez swojej dumy, prostytuujący się za łakocie staje się pajacem, odpustową pacynką..:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zuzia
 • Zuzia
 • 21.11.2011 12:06

Tusk to znakomicie wykombinował. Udzielił Palikotowi błogosławieństwa na stworzenie nowej partii, bowiem partia ta zapewni ludowi igrzyska. Nie będzie chleba, ale będą igrzyska. Jeden telefon do Janusza i każde kłopoty rządu Tuska Palikot może przykryć jakimś happeningiem wymierzonym w Kościół albo w PiS. Ludzie to kupią, nawet nie zauważając, że coraz bardziej muszą zaciskać pasa. Ciekawe jak długo Naród będzie rechotać z pustym brzuchem ... .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.