Facebook Google+ Twitter

Palikot w Suwałkach - mieszkańcy obrzucili go obelgami

Gdy ludzie w całym kraju sposobią się do świąt, politycy w głowie mają zgoła coś innego. Im wielki cel świta - nie święta i lukrowana babka czy słodki baranek. Ich kusi fucha prezydenta i ku temu celowi sposobią plany.

W polityce wszystko po swojemu - nie ma świąt, ani przygotowań świątecznych. Janusz Palikot jeździ po kraju i zbiera punkty na swoją wyjątkowej wartości popularność. Ma przecież być prezydentem, w najgorszym przypadku premierem.

Będzie miał silnego konkurenta, Zbigniewa Ziobro. Także największego prezesa, największej partii opozycyjnej, Jarosława Kaczyńskiego. Też będzie kandydował. Od piątku. Nie chciał, ale się rozmyślił. Skoro Ziobro i Palikot to i on może. Więc mamy trzech kandydatów na prezydenta RP. Każdy z nich zwyciężyć chce.

Janusz Palikot odbył niedawno rekonesans na Warmii i Mazurach. Pojechał śladami rzekomych tajnych więzień CIA. Tajnych więzień, w których rzekomo maczał palce Leszek Miller. On też powinien, zdaniem Palikota, ustąpić z polityki. Za więzienia. Bo zhańbił się razem z Amerykanami, którym rzekomo pozwolił je budować i torturować w nich terrorystów Al-Kaidy. Palikot spotkał się z ludźmi z Kiejkut, porozmawiał, coś nalepił na tablicy informacyjnej ich miejscowości i spokojnie odjechał.

W piątek natomiast Janusz Palikot bawił w Suwałkach. Jednak nie tak na luzie i odważnie jak w Kiejkutach. Przyjęty został przez ludzi z niechęcią, wręcz wrogo. W wiecu przeszkodzili mu przeciwnicy. Gdy Palikot chciał z nimi rozmawiać, usłyszał same obelgi. A to zmienia postać rzeczy. Palikot w Suwałkach - non grata. Nikt temu nie zaprzeczy. Król lewicy - nagi. To smutne. Niegdysiejszy kolego z lewa, Leszek Miller, też ma o nim złe zdanie. Mówi: "Budzi we mnie pogardę i obrzydzenie".

Mimo przeszkód, Palikot spotkał się w dzisiejszy piątek (6 kwietnia) w centrum Suwałk z blisko 200-osobową grupą mieszkańców. Rozdawał autografy i swoją książkę "Kulisy Platformy". Krytykował rządy premiera Donalda Tuska i jego koalicjanta z PSL Waldemara Pawlaka oraz polityków: prezesa Jarosława Kaczyńskiego i szefa SLD Leszka Millera. Przekonywał słuchaczy, że on wie jak zbudować nowoczesną Polskę, różną od tej, jaką mamy od 1989 roku. Ma klucz do lepszej, nowocześniejszej, bogatszej i godnej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

mikołajek
  • mikołajek
  • 09.04.2012 14:10

Bywa że Janusz Palicock , budzi u większości ludzi jednoznaczne nastawienia.
Gdybym miał spędzić latem tego roku , z jakiegoś powodu , cały dzień przechadzając się pośród ludzi po ulicach głównych kurortów naszej ojczyzny to bym się wpierw musiał dobrze na główkować co powiedzieć na swoje usprawiedliwienie osobom , które mimo starannego kamuflażu by mnie rozpoznały.
Krótko mówiąc , nie czułbym się nazbyt komfortowo w miejscach publicznych i jakichkolwiek innych w towarzystwie tego nie za bardzo zacnego pana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
CYKLON B
  • CYKLON B
  • 09.04.2012 07:17

...BEZPIECZNIEJ SPOTKAC NIEDZWIEDZICE Z MALYMI....NIZ IDIOTE Z JEGO POMYSLAMI.......!!!....AZ DZIW BIERZE JAK DOBRZE SOKRATES "ZNAL" JUZ TAKIEGO.....PALIKOTA W STAROZYTNOSCI !!!!!....PRZYSLOWIA I MADROSCI DOWODZA ZE ZAGRAZAJACY NAM GLUPCY RODZA SIE.... PERIODYCZNIE...WIEC...BY NIE UTOPIC SIE W SZAMBIE....STOSUJEMY ....."PO OWOCACH ICH POZNACIE"...!!!...WIEC MOWA PALIKOTA JEST JAK RYK TYRANOZAURA......A OWOC JAK......"LABEDZI SPIEW"!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marynia
  • Marynia
  • 08.04.2012 16:07

nastepny oszolom od obiecanek----kazdy ma klucz do lepszego jutra przed wyborami a jak juz wygra to zaczyna ,zbiory, dla siebie a nie dla ludzi----proponuje bojkot wyborow to moze sie opamietaja

Komentarz został ukrytyrozwiń
ok
  • ok
  • 08.04.2012 11:34

Wszyscy olewamy Janusza Ciotę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.