Facebook Google+ Twitter

Palikot w TVN24: J...ć PZPN

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-10-27 21:01

W programie "Fakty po Faktach" w TVN24, nad stanem polskiej piłki dyskutowali Janusz Palikot, poseł PO oraz Zbigniew Koźmiński rzecznik PZPN. Parlamentarzysta w programie na żywo przypomniał Koźmińskiemu co na stadionach krzyczą kibice.

Palikot bez ogródek powtórzył hasło jakie można usłyszeć niemalże na każdym meczu piłkarskim w Polsce. "J...ć PZPN" - na uwagę prowadzącej Justyny Pochanke, że jest przed godz. 23 - stwierdził, że jest to cytat. Cała dyskusja przebiegła w spokojnej atmosferze.

Komentarz:
Za chwilę pojawią się zarzuty, że słownictwo posła Palikota jest spod budy z piwem. Ja się nie zgadzam. Nie ma co się oszukiwać - wulgaryzmy istnieją odkąd istnieje język polski. Skoro przetrwały do dziś - znaczy, że są nadal używane. Od zawsze uważam, że "pik" na wulgaryzm to głupota. Ci, którzy takich słów nie chcą słuchać w mediach powinni zmienić kanał. Najlepiej wyłączyć telewizor i przeczytać książkę i nie ekscytować się, że ktoś publicznie powiedział "j...ć PZPN". Poseł prawdy nie odkrył a jedynie ją przypomniał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Robercie, nie tylko Ty tak "pozdrawiasz" Polski Związek Podkradaczy Nałogowych, czy jak zwą tę organizację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W zeszły weekend i ja to krzyczałem na stadionie. Taka jest prawda. PZPN to przestępcza organizacja która mało ma wspólnego z dobrem polskiego futbolu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wulgaryzmy istnieją ... Ale nie oznacza to, że powinno się ich używać w programach telewizyjnych czy w życiu publicznym. Używanie przez posła takich wyrazów nie oznacza, że jest on wyrazicielem woli opinii publicznej. Cóż bowiem zmieniło się od chwili wypowiedzenie tego sloganu, nie uzdrowił on PZPN.

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak widać i słychać wielki kryzys dotknął też brydża : i jak tu teraz licytować, że o odzywkach nie wspomnę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.