Facebook Google+ Twitter

Palikot: Wojciechowski powinien zrezygnować lub strzelić sobie w łeb

Janusz Palikot na swoim blogu opublikował oświadczenie, w którym odnosi się do wypowiedzi Zbigniewa Wojciechowskiego sugerującej, że otrzymał od posła PO propozycję wstąpienia do jego "partii".

 / Fot. Małgorzata Genca"Miałem propozycję startu m.in. od PSL, ale ją odrzuciłem. Sondowano też, czy byłbym w stanie związać się z tworzoną partią lidera lubelskiej PO [Janusza Palikota - red.] Ale z tego typu ruchem byłoby mi zupełnie nie po drodze" - stwierdził Wojciechowski. Prawicowy działacz związany ze środowiskiem piłsudczyków, kandydat na prezydenta miasta Lublina powiedział, że nie odpowiadają mu metody Palikota i dlatego nie będzie z nim współpracował.

W poniedziałek na blogu Palikota pojawiło się oświadczenie, w którym możemy przeczytać m.in. "Nigdy takiej propozycji [wstąpienia do partii] Zbigniew Wojciechowski ode mnie nie otrzymał i w żadnych koncepcjach politycznych jego kandydatura na to stanowisko nie była rozpatrywana". Poseł PO dodaje, że osobiście gorąco popiera kandydaturę Krzysztofa Żuka na stanowisko prezydenta Lublina, a "fantasmagorie snute przez Zbigniewa Wojciechowskiego całkowicie dyskredytują go jako polityka i potencjalnego kandydata w jakichkolwiek wyborach, samorządowych również".

Na koniec Palikot radzi Wojciechowskiemu: "W moim osobistym odczuciu Zbigniew Wojciechowski, który w licznych swoich zachowaniach nawiązuje do legendy piłsudczykowskiej, po takim falstarcie kampanii wyborczej ma dwa wyjścia: historyczne, nawiązujące do tradycji obozu Józefa Piłsudskiego, czyli strzelić sobie w łeb, albo bardziej współczesne, zrezygnować z publicznego funkcjonowania i zachować resztki honoru, bo twarz ma się tylko jedną".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

jemioluszkin
  • jemioluszkin
  • 20.09.2010 23:27

Wojciechowski ma przynajmniej w co strzelić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.