Facebook Google+ Twitter

Palikot: Wydarzenia w Łodzi studium choroby polskiej polityki

Janusz Palikot nazwał tragedię w Łodzi "bardzo bolesnym ale pięknym studium przypadku choroby polskiej polityki". Jednocześnie polityk powiedział, że nie przyjmie propozycji przyznania ochrony BOR, bo jak się wyraził nie chce "legitymizować teatru".

 / Fot. PAP/Piotr PolakPalikot stwierdził, że nie chce żyć w kraju, w którym trzeba korzystać z ochrony, by uprawiać politykę. Jest ona zdaniem Palikota chora, bo "jeszcze krew nie wyschła a już Jarosław Kaczyński zbijał kapitał polityczny mówiąc kto jest temu winien".

Według Palikota prezes Kaczyński robi wszystko, by doprowadzić do niepokojów społecznych w Polsce. Na spotkaniu w Kielcach, lubelski polityk podkreślał, że zabójcy Marka Rosiaka było wszystko jedno kogo zabije - ważne było tylko to, że ofiara była politykiem.

Poseł jest zdania, że "chaos, strach i lęk" pozwolą utorować prezesowi PiS drogę do władzy. Zachowanie Kaczyńskiego, Palikot tłumaczy przyczynami psychologicznymi. "Kaczyński to człowiek, który jest w bardzo trudnym położeniu, bo stracił połowę samego siebie" - kontynuował.

Prezes PiS powinien, zdaniem Palikota, zostać wyeliminowany z polityki. "Ja mu życzę sto lat życia, niech żyje jak najdłużej i siedzi w domu z psem, kotem, czyta gazety." - mówił poseł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

hologramm
 • hologramm
 • 24.10.2010 22:29

Palikot jako jeden z nielicznych nie musi podwyższać swojego EGO ci co mają za mały wzrost niestety muszą to robić , w sumie nie tak daleko już im do kolesi z łańcuchami na szyi ci też muszą coś swiatu udowadniać tak sama jak z kawałów NOWE RUSKIE :)
to takie nowobogackie - MIEĆ OCHRONĘ - "ah ah jak pieknie ! jestem jeszcze ważniejsszy i jeszcze wyższy :)

marność nad marnościami i tylko marność - czekamy kiedy WIELCY POSŁOWIE POPROSZĄ O PANCERNE LIMUZYNY :)))

ŻENADA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Osuch Palikot osiągnął dużo więcej, jest NIEZALEŻNY, czy się to panu podoba czy nie.
Czym handlował i handluje jest mało istotne, ważne,m że robi to legalnie. Po to obalono komunę, aby każdy mógł spróbować, jeden jest biznesmenem, drugi robotnikiem, taki jest ten świat, zazdrość to zły doradca. Lepiej zakasać rękawy i mieć więcej, nie marudzić na portalach.
@ Rocznik 43 dobry tekst!

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rocznik43
 • Rocznik43
 • 24.10.2010 18:25

Ochrony potrzebują ludzie ,którzy maja nieczyste sumienie, nie kochają ludzi, są pełni kompleksów, sami maja nieczyste zamiary w stosunku do innych co powoduje poczucie winy i obawy przed reakcją pokrzywdzonego.Mój ulubiony polityk, którym jest Pan Poseł Janusz Palikot, ma cechy nowoczesnego, wykształconego wszechstronnie, otwartego na ludzi, których losy nie są Mu obojętne. To o czym piszę odzwierciedlone jest w treści powyższego tekstu, pełna i szczera troska wydawałoby się o najgroźniejszego przeciwnika. Tylko wielki CZŁOWIEK TO POTRAFI, takim jest Janusz Palikot!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Jaworski
 • Jan Jaworski
 • 24.10.2010 17:27

Pan readaktorze Osuch, duszy artysty pan nie znasz. A Palikot coś z artysty posiada...Popatrz pan jakie wzruszające przestawienia wystawia, jak potrafi ryżego kota ogonem odwrócić i z jaką nabożnością jest to opisywane , aby broń Boże ani jednego drogocennego słówka nie uronić przez czczące go profesjonalne i amatorskie media. Artysta jak sobie fest pobryka np.z nieletnimi (to nie o gorzelnianym, chociaż cholera go wie? Ja tylko pytam.), to zaraz niezwykle dojrzałe dzieło mu wychodzi i już. Albo po tym zamachu na Nowy Jork niektórzy wielcy, lewomyślni artyści (a nie jacyś tam faszyści) byli zachwyceni widokiem walących się wież, jeden taki z Niemiec to powiedział nawet, iż piękniejszego dzieła sztuki nie widział.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja to się zastanawiam, co "pięknego" było w tym"bolesnym studium"...

Wywody 'psychiatryczne' licznych polityków (w tym dwóch głównych psychoanalityków polskiej polityki - Palikota i Niesiołowskiego) robią się już bardzo nudne.

Osobiście uważam, że Palikot też ma problemy psychiczne, bo jedyne co mu w życiu wyszło to handel wódką, a chciałby przehandlować jeszcze więcej i więcej (czyt. porządzić krajem).

A w ogóle to wydaje mi się, że Palikotem zajmować się naprawdę nie warto. Poza byciem posłem, przewodniczącym komisji, która w sumie przez kilka lat nie zrobiła, w polityce Mr Palikot nie osiągnął niczego. Zresztą zobaczymy gdzie będzie za rok...

Komentarz został ukrytyrozwiń
kucharz z Biłgoraja
 • kucharz z Biłgoraja
 • 24.10.2010 14:57

Oj, zawiódł mnie Janusz niemiłosiernie. I jak tak dalej pójdzie to, dobro- i wielkodusznym oraz wspaniałomyślnym a na dodatek szczupłym, biskupem zostanie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
 • Roman Kożmiński
 • 24.10.2010 13:33

Tzw. autorytety typu Bartoszewsk, Wajda, Kutz, Niesiołowski ,Palikot i kilku innych powinni czuć sie winni tej śmierci w Łodzi w siedzibie PiS. To oni wdrożyli polityke miłości wobec wszystkich przeciwników Platformy. To oni opluwali śp. Lecha Kaczynskiego i jego brata Jarosława. Ta nienawiść przerodziła się w agresje która z kolei przerodziła się w mord. Teraz nie można ich oczywiście krytykować ,bo twierdzą że to gra nieczysta że to gra na ludzkim nieszczęściu . A kto tą spirale nienawiści rozkręcił kto zaszczuł umysły wyborców Ci właśnie ludzie wyżej wymienieni.!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fan irasiad
 • fan irasiad
 • 24.10.2010 12:58

Zmień ksywkę na "spalikotek"

Będe miał "ksywke" taką jak ja będe chciał to wolny kraj

Komentarz został ukrytyrozwiń
hauws
 • hauws
 • 24.10.2010 12:27

ja palikotowi zycze jak najlepiej, mowi ostrym jezykiem ale nie ma postrzelone w glowie jak kaczynski czy lepper, wie czego chce, na razie jest sam bez specjalnie wielkiego poparcia ze strony innych politykow ale poczekamy - zobaczymy co z tego wyniknie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.