Facebook Google+ Twitter

Palikot: zamieszki to wina Kaczyńskiego. Potrafimy go ukarać?

Janusz Palikot obwinia Jarosława Kaczyńskiego za zamieszki, do których doszło 11 listopada i na swoim blogu nawołuje do ukarania Kaczyńskiego. "Czy potrafimy ukarać Kaczyńskiego?" - pyta były polityk Platformy Obywatelskiej

Sonda

Kto ponosi winę za zamieszki 11 listopada?

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiW dzisiejszym programie "Kawa na ławę" Janusz Palikot poinformował, że złożył pismo do Rady Etyki o ukaranie Jarosława Kaczyńskiego, za niedopuszczalne podburzanie przeciwko sobie dwóch narodów: Polski i Niemiec. Według lidera RP, Kaczyński współorganizował zamieszki, ponieważ jest to w jego politycznym interesie.

W tym samym tonie wypowiada się Kuba Wątły, dziennikarz Superstacji: "To się wzięło z działalności prezesa Kaczyńskiego, dzielenia społeczeństwa na Polaków i całą resztę. Dzisiaj mieliśmy do czynienie z konsekwencjami tych działań".


Źródło:
palikot.blog.onet.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (70):

Sortuj komentarze:

mm
 • mm
 • 15.11.2011 23:53

POligłup ćpun?kompromitacja (nie)rządu i RPP , które przedstawiają nieprawdziwe i zaniżone : WSKAŻNIKI i DANE i chcą wmówić światu i społeczejnstwu ,że w POLSCE żyje się lepiej niż w UE (chyba tylko kilkunastu tysiącom najbogatszych ) - bo 90% ludzi w POLCE KLEPIE BIEDĘ - zarabia i żyje poniżej minimum UE (płaca minimalna wiele razy MNIEJSZA niż w krajach UE , a ceny takie takie same) - ciągłe UKRYWANIE przed ŚWIATEM i społeczeństwem prawdziwego zadłużenia POLSKI poprzez nie WLICZNIE do długu : zaciągniętych przez ten rząd porzyczek i sprzedanych obligacji w UE , ciągłe zadłużanie OBLIGACJAMI,KREDYTAMI prawie WSZYSTKICH miast , ciągłymi nowymi obligacjami rządu , okradanie z pieniędzy PRZYSZŁYCH emerytur z OFE , ... , -jest to ciągłe UKRYWANIE prawdziwego zadłużenia i przerzucanie go na przyszłe pokolenia –mamy już większe zadłużenie niż GRECJA –twierdzi to wielu profesorów,politologów,… . TYLKO ZADŁUŻAJUĄ POLAKÓW ,NIE ROBIĄ REFORM,aby to zadłużenie zmniejszyć – JEDYNIE TYLKO CO POTRAFIĄ – TO ZA SWOJE NIEKOMPETENCJE I ZŁE RZĄDZENIE OPLUWAJĄ i OBWINIAJĄ PIS oraz 80% ludzi żyjących na krawędzi ubóstwa -NIC DLA TYCH LUDZI NIE ROBIĄ,ABY ŻYŁO IM SIĘ LEPIEJ-jedynie uważzają ich za NIEUDACZNIKÓW . Jeżeli w krótkim czasie nie chcemy być drugą GRECJĄ ,to DAJMY CZERWONĄ KARTKĘ PObolszewi i temu (nie)rządowi (PO,PSL).

Komentarz został ukrytyrozwiń
adwokat
 • adwokat
 • 14.11.2011 22:18

Zaszła pomyłka z mojej strony. Nazista pisze pod nickiem Jan Nowak a nie jak napisałem Jan Kowalski. Za tą pomyłkę przepraszam

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 14.11.2011 18:30

badzmy radzi ze zyjemy w kraju gdzie panuje lad i porzadek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adwokat
 • adwokat
 • 14.11.2011 17:49

Z całą pewnością Bóg nie wysłucha piszącego tu polskiego nazisty,który pisze pod nickiem Jan Kowalski. Noc kryształowa- wg.Wikipedii-Reichspogromnacht lub Reichskristallnacht czyli oczyszczenie społeczeństwa z ludności i kultury żydowskiej poprzez mordy na niej. Pogrom Żydow dokonany przez nazistów w nocy z 9 na 10 listopada 1938. Pogrom przygotowały komórki NSDAP,SA,i SS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaa
 • aaa
 • 14.11.2011 17:26

Pyra Dzisiaj 16:17

A JA PYRAMI ŚWINIE SPASAM

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
 • JAN NOWAK
 • 14.11.2011 17:24

tak długo, jak długo ICEK Michnik ze swoimi gojami z GW będzie mieszał się do polskiego Święta Narodowego, tak długo będzie żle.
Daję na mszę za powtórzenie Nocy Kryształowej.
to jedyne rozsądne wyjście z tego impasu.

WIEM, ŻE BÓG MNIE WYSŁUCHA

Komentarz został ukrytyrozwiń
adwokat
 • adwokat
 • 14.11.2011 16:26

@do f - Widocznie Pan nie zdążył tego przeczytać,gdyż komentarz ten został usunięty. Chodziło o to że J.Palikot powinien być zastrzelony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pyra
 • Pyra
 • 14.11.2011 16:17

PIERUŃSKO NIE CIERPIĘ - Błaszczaka - Płaszczaka !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żega
 • Żega
 • 14.11.2011 15:29

SPRAWA JEST PROSTA - Posadzić tam, gdzie trzeba, wszelkich prowokatorów, którzy namawiali do blokady legalnej manifestacji patriotycznej. A prowokatorzy to: sepleniąca działaczka anarchistycznej Manify -SZCZUKA i zasłużeni we wszelkich działaniach antypolskich redaktorzy Gazety Wyborczej. To są Ci, którzy PATRIOTÓW nazywają FASZYSTAMI i obrażają cały NARÓD POLSKI. Do kompletu, w związku z tą wielką kompromitacją ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, dymisja Prezydenta Warszawy !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mike
 • mike
 • 14.11.2011 10:35

wstyd mi za was "młodzi gniewni". poparcie tego człowieka w wyborach było nie do końca przemyslaną decyzją. wpuszczenie klauna do polskiej polityki to hańba i dowód na to że myślenie niektórych ogranicza się do walki z krzyżem, kościołem i propagowanie źle pojmowanej "wolności" a mówie tu między innymi o zabijaniu dzieci. szkoda że nie myślicie tymi kategoriami "co by było gdyby" np wasze matki was wyskrobały zanim ujrzeliście światło dzienne. pomyślcie troche. to nie boli.
niejednemu wyborcy RP otwarły się już oczy. kiedy czas na was?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.