Facebook Google+ Twitter

Palikot zasłania pomniki maskami Anonymous

Janusz Palikot wczoraj wieczorem założył maskę Anonymous na pomnik Ronalda Reagana, znajdujący się naprzeciwko ambasady USA. Zasłonięte będą także inne pomniki w całym kraju.

 / Fot. PAP/Paweł Supernak"Naprzeciwko ambasady USA pod pomnikiem Ronalda Regana rozpoczynamy akcję, która będzie trwała cały tydzień. Będziemy zakładać maski Anonimowych na twarze różnych polskich pomników" - zapowiedział cytowany przez onet.pl Janusz Palikot. Chwilę później twarz byłego prezydenta USA zastąpiła maska Guy'a Fawkesa.

Na blogu szefa Ruchu Palikota można przeczytać, że miliony Polaków żyje biednie i to, co obejrzą i napiszą w sieci, jest ich jedynym luksusem. Dodał, że sieć to ich wolność godność. Dlatego zamierza dalej protestować przeciwko ACTA.

Kolejnymi pomnikami, które w tym tygodniu zostaną udekorowane maską to pomniki Adama Mickiewicza w Krakowie, Mikołaja Kopernika w Toruniu, Fryderyka Chopina we Wrocławiu. Ma być zasłonięty także monument przedstawiający Chrystusa Króla w Świebodzinie.



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

NG
  • NG
  • 03.02.2012 19:16

Ale co wy chcecie???Po co na niego najezdzacie?Przeciez Palikotek chce dobrze i jest przeciwko ACTA!Wam dogodzic jest trudno...

Komentarz został ukrytyrozwiń
 J23
  • J23
  • 31.01.2012 18:11

Solidarna Polska wysłała sztab ludzi do Świebodzina!

Komentarz został ukrytyrozwiń
monitor
  • monitor
  • 31.01.2012 17:34

Artykuł do niczego.I w zasadzie o niczym.Autorka nie wysiliła się nawet na jakąś konkluzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NIko
  • NIko
  • 31.01.2012 04:58

karierowicz - jebać Palikota!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ayou
  • ayou
  • 31.01.2012 02:35

''Ma być zasłonięty także monument przedstawiający Chrystusa Króla w Świebodzinie.'' - no to ja im życzę powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
"oburzony"
  • "oburzony"
  • 31.01.2012 01:27

Nakręcacie się robaczki, żeby dowalić P.Palikotowi , a zapominacie o sprawie ambasady USA i ACTA ,które są
powodem tej maskarady. Cicho sza, tylko huzia na Józia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
9492
  • 9492
  • 30.01.2012 22:38

Jeszcze jeden żałosny przypadek przemiany osła w polskiego posła

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale to nie jest maska Annonymous
To jest maska Guido Fawkesa - człowieka który próbował wysadzić parlament Anglii by przywrócić katolickiego króla. Nawet V z "V for Vendetta" to przyznawał, choć skupiał się bardziej na wysadzeniu parlamentu a mniej na katolickim królu.

Czyżby Palikot już zakładał ładunki?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 30.01.2012 21:06

Społeczeństwo jest b.chore,skoro taki debil zwraca jego uwagę każdego dnia.Ten wieszczony od dawna kryzys wydaje się wysoce prawdopodobny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maks
  • Maks
  • 30.01.2012 21:03

"Gówno co znów się załapać zdołało krzyczy hej płyniemy , po nowemu śmiało" nadgorliwemu cenzorowi który wycina ten tekst uświadamiam że to piosenka Wojciecha Młynarskiego.Nic zdrożnego pani/panie moralisto.