Facebook Google+ Twitter

Palikot znów odwiedzi Poznań

Już jutro w ramach politycznej akcji "Stop obłudzie" na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa poznańskiego UAM oraz Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, pojawi się lider Ruchu Poparcia Palikota.

Planowany początek spotkania Janusza Palikota z sympatykami Ruchu Poparcia Palikota na auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (przy ulicy Umultowskiej 89a) wyznaczono na godzinę 13. Wystąpienie w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (przy ulicy Kutrzeby 12) obędzie się z kolei o godzinie 16:30 - poprowadzi je zgodnie z zapowiedzią, Jacek Żakowski, który zaprosił Palikota na spotkanie jako gościa cyklu swoich spotkań pod nazwą "Po co żyjemy?"

Ekscentryczny polityk wraz z dniem 3 grudnia, rozpoczął w Gliwicach kolejną ze swoich akcji, mających na celu ukazanie ważnych jego zdaniem zjawisk na polskiej scenie politycznej. Tym razem, po niedawnym rozstaniu z Platformą Obywatelką, na swój celownik wziął domniemaną korupcję panującą w szeregach jego byłej partii. Odbywając całą serię spotkań w całej Polsce ma zamiar przekonać swoich zwolenników i nie tylko, że Platforma to jedynie sieć wzajemnych układów.

Janusz Palikot w kolejnych dniach ma zamiar pojawić się także w Chełmie, Radomiu, Augustowie oraz Olsztynie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.