Facebook Google+ Twitter

Palikot znowu atakuje prezydenta

W dzisiejszym "Magazynie 24" emitowanym w telewizji TVN poseł Janusz Palikot kolejny raz wypowiadał się o prezydencie w bardzo bezpośredni, kontrowersyjny sposób.

Screen ze strony TVN24. / Fot. www.tvn24.plPoseł Palikot już kilkakrotnie komentował działania prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Publicznie apelował, aby głowa państwa poddała się badaniom i sugerował, że prezydent jest alkoholikiem. Kontrowersyjny poseł nie został jednak do tej pory wykluczony ze swojej partii, Platformy Obywatelskiej. Co prawda opozycja głośno dopominała się "wyrzucenia" Palikota z partii, jednak jej szefowie nie zdecydowali się na taki krok. Poseł był jedynie upominany i przekonywany do przepraszania prezydenta.

- Jeżeli zapis tej rozmowy opublikowany w "Dzienniku" jest prawdziwy, to uważam Lecha Kaczyńskiego za chama. Życzę Polakom żeby jak najszybciej przestał być prezydentem - mówił poseł Palikot w dzisiejszym "Magazynie 24" Bogdanowi Rymanowskiemu.

Kilka chwil później o komentarz został poproszony partyjny kolega Palikota, Jarosław Gowin. Polityk przepraszał w imieniu partii za kolegę. Na razie nie wiadomo, jakie konsekwencje wyciągnie PO wobec niepokornego posła. Pewne jest zaś, że Palikot podsyca nadal gorące emocje wokół dyskusji "prezydent - minister Sikorski". Opozycja zapewne będzie miała okazję do krytykowania partii rządzącej za zatrzymywanie w swoich szeregach kontrowersyjnego kolegi. Szefowie partii kolejny raz będą mieli trudny problem do rozwiązania - co zrobić z Palikotem, aby partia nie traciła poparcia społecznego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 24.07.2008 13:25

Cóż poradzić.. Palikot ma rację. Popiera i lubi go większość wykształconej młodzieży. Ma odwagę na bezpośredniość.

Lech ciągle mówi o "białorusi" "putinadzie" żeby nikt nie mógł skierować takich oskarżeń w jego stronę, żeby nie było "papugowania". Ale to właśnie metody Jarosława i Lecha i ich sposoby na rządzenie przypominają mi zapędy dyktatorskie Łukaszenki i Putina.

Wszelkie postulaty PiS-u to granie pod publikę i to tą najgorszą. Żeby daleko nie szukać, ich wniosek o powrót do sezonowego używania świateł w samochodach.. Nie zależy im na tym by na drogach było bezpieczniej, ale by ci którzy nie wiedzą ile te światła dają i że w całej Europie jeździ sie przez cały rok na włączonych, oddali swoje głosy na bleh.. PiS.

I tak samo jest ze wszystkim. Nie chodzi im o to by Polska była lepsza, tylko by była lepsiejsza, znaczy w ich władaniu. Dalej niech sie dzieje co chce, byleby rządzili.

Zawiodłem sie na PO, oczekiwałem po nich czegoś więcej. Ale mam ogromną nadzieję że PiS już do władzy nie dojdzie. Za dużo napsuli reputacji za granicą, oraz kondycję kraju.

Spora część ustaw wydanych za rządów PiS nadaje sie na śmietnik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Chamstwu należy sie przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie jest " przyjazne państwo "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.