Facebook Google+ Twitter

Palikot zorganizował Marsz Wyzwolenia Konopi w Katowicach

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-05-20 19:15

Ulicami Katowic przeszło pół tysiąca zwolenników legalizacji marihuany. "Marsz Wyzwolenia Konopi" zorganizował śląski oddział Ruchu Poparcia Palikota.

Około pół tysiąca manifestantów zgromadziło się przed Spodkiem / Fot. Adam Skalski"Zalegalizować, sadzić, palić", "Zapalmy po skręcie, Panie Prezydencie" - skandowali demonstranci. Około godziny 16. prawie 500 osób zebrało się na placu przed katowickim Spodkiem. Trzymając nad głowami transparenty "Jesteśmy za legalem", "Wolne konopie" przeszli ulicami miasta.

Przedstawiciele biura Ruchu Poparcia Palikota uważają, że władze powinny zastanowić się nad legalizacją i opodatkowaniem marihuany. Według nich poprawiłoby to trudną sytuację budżetową kraju.

Poprzednia tego typu akcja miała miejsce w październiku zeszłego roku. Wówczas demonstracje odbyły się w wielu miastach Polski.

Oglądaj także fotoreportaż: Kolejny Marsz Wyzwolenia Konopi przeszedł przez Poznań

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

freaku
  • freaku
  • 26.05.2011 10:56

to jest to 500 osób : http://imageshack.us/photo/my-images/717/500osb.jpg/ :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lukas
  • Lukas
  • 24.05.2011 00:21

SZAMBO

Komentarz został ukrytyrozwiń
organizator.
  • organizator.
  • 23.05.2011 10:02

już któryś portal z rzędy, który podaje nieprawdziwe informacje i nie wstawia poprawek. :/
bania niezła, ale co tam.
co do Janusza Palikota, to właśnie ze względu na takie a nie inne zapatrywania, które On ma postanowiliśmy go zaprosić. on coś dla nas my dla niego, prosty układ (:
dziękujemy za tak liczne przybycie.! (:

Komentarz został ukrytyrozwiń
QPA
  • QPA
  • 23.05.2011 09:01

freaky myślisz że bez politycznego znamiona ta akcja by miała jakikolwiek sens jeśli J. Palikot się do stanie młodzież będzie mogła egzekwować obietnice. "Pan Palikot korzysta z pracy organizatorów marszu i prowadzi przy tym swoją kampanię" znajdź drugiego takiego który by chociaż się zjawił i popierał :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
JEDEN Z WIELU
  • JEDEN Z WIELU
  • 21.05.2011 21:05

Jestem z Ruchu Poparcia Palikota i przeszedłem całą trasę marszu. W przedsięwzięciu uczestniczył również Janusz Palikot. Popieramy legalizację marichuany, ale to nie my bylismy organizatorami. Sprawnie, mądrze i z polotem zorganizowali manifestację młodz, zdyscyplinowani ludzie. Organizatorom szczerze gratuluję umiejętności. W Was nadzieja na naprawę Rzeczypospolitej. "SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!!!!"

Komentarz został ukrytyrozwiń
freaky
  • freaky
  • 21.05.2011 17:11

Panie Skalski, polecam zakończyć karierę dziennikarską na tym debiucie, jeśli ma Pan zamiar z taką rzetelnością podchodzić do zawodu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
...
  • ...
  • 21.05.2011 15:32

Co to za dziennikarz, który pisze samą nieprawde?? :/ pewnie nawet nie był świadomy czego ten marsz dotyczy...zresztą gdzie on widział 500 osób? Przeszłam cały marsz i wydawało mi się że było nas około 2000 tysięcy... ale było pozytywnie! Dziękuję organizatorom! :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
freaky
  • freaky
  • 21.05.2011 13:40

A poza tym Panowie dziennikarze - wielki FUCK dla Was za marginalizowanie problemu. Na moje oko pod spodkiem zebrało się między 2-3 tys. ludzi. 500 osób zostało pod koniec marszu. Z resztą czytelnicy będą mieli okazję weryfikacji po dostarczeniu relacji zdjęciowej z wydarzenia .

Komentarz został ukrytyrozwiń
freaky
  • freaky
  • 21.05.2011 13:35

Przykra sprawa, ze w to wszystko wmieszana została polityka.
Pan Palikot korzysta z pracy organizatorów marszu i prowadzi przy tym swoją kampanię.
Wg. mnie to był żałosny obrazek widząc Palikota skandującego "kto nie skacze jest z policji" - populizm, populizm, populizm !

Komentarz został ukrytyrozwiń
zielony
  • zielony
  • 21.05.2011 09:56

Mój głos Janusz też dostanie - nie tylko za styl....szkoda tylko, że dziennikarze nie mają stylu - bo pojawiając się na marszu nie zorientowali się kto jest organizatorem :/

Dobrze, że nie napisali, że śląska policja zorganizowała Marsz Wyzwolenia Konopii....w końcu trochę ich tam było :P

....do następnego zielonego!