Facebook Google+ Twitter

Palikot zostanie premierem i wsadzi Macierewicza do więzienia

Janusz Palikot w programie Moniki Olejnik zapewniał, że jest jedynym politykiem, który będzie w stanie wsadzić Antoniego Macierewicza do więzienia. Wspomniał też, że partia, na czele której stoi, zwycięży w kolejnych wyborach parlamentarnych.

 / Fot. Piotr DrabikPodczas rozmowy z Moniką Olejnik w programie "Kropka nad i", Janusz Palikot zaatakował Antoniego Macierewicza i zapewnił, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by wsadzić polityka Prawa i Sprawiedliwosci do więzienia. Powodem był sposób likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych oraz raport z tej likwidacji, której autorem był Macierewicz, pełniący wówczas funkcję koordynatora ds. służb specjalnych.

Jak donosi Gazeta.pl, według Palikota, w przyszłym tygodniu ma zostać powołany zespół partyjny, który zbada tę sprawę. Zapowiedział, że zna nazwiska 5 osób, posiadających odpowiednią wiedzę, jednakże warunkiem do ujawnienia jej jest zwolnienie ich z tajemnicy przez prezydenta, premiera lub ministra obrony narodowej.

"Mam nadzieję, że prezydentowi, premierowi i ministrowi starczy odwagi, by ujawnić prawdę, w wyniku której będzie można Antoniego Macierewicza wsadzić do więzienia" - podsumował przewodniczący Twojego Ruchu.

Janusz Palikot spodziewa się zwycięstwa swojej partii w kolejnych wyborach parlamentarnych oraz zapowiada, że obejmie stanowisko premiera. Skomentował również rządy Donalda Tuska, oceniając je negatywnie. Powiedział, że jest to wspaniały polityk bez żadnego talentu do rządzenia krajem oraz porównał go do Edwarda Gierka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.