Facebook Google+ Twitter

Paluch x Quebonafide „Agonia” (wideo)

Pierwszy singel promujący album-składankę zatytułowaną „Empire Force 1”, która zostanie wydana przez Empire Music Studio.

 / Fot. materiały prasoweAlbum będzie zawierał tylko premierowe utwory, nagrane specjalnie na potrzeby projektu. Ich tematyka często dotyczy karmy – czynów, które tworzą przyszłe doświadczenia.

Płyta będzie charakteryzowała się innowacyjnym podejściem do tworzenia i promowania muzyki. Wielkie powroty, udział legend, łączenie języków i stylów oraz kolaboracje weteranów sceny rap z dopiero rozwijającymi skrzydła artystami – to atrakcje, których na albumie nie zabraknie. Płyta ma szanse odmienić wizerunek rodzimej sceny rapowej oraz zmienić podejście do tworzenia tej muzyki. Premiera materiału planowana jest na jesień 2015 r.

Oto, co piszą twórcy EMS: "Empire Music Studio jest nowym, tajemniczym projektem na scenie muzycznej. Działa jako łącząca artystów z całego świata wytwórnia płytowa. W nielicznych przeciekach prasowych informowaliśmy o kolejnych artystach zrzeszonych pod szyldem imperium, jednak dotychczas nie zdradziliśmy nawet połowy składu. Nad każdym naszym ruchem czuwa Boss – człowiek rządzący twardą ręką, bezkompromisowy i bezbłędny w swoich decyzjach.

Nasi wykonawcy udzielili wielu wywiadów, w których częściowo zdradzili szczegóły projektu. Często wymieniano imię
sławnego i cenionego na całym świecie producenta - Timbalanda. Jaka jest jego rola w Empire Music Studio? Kim jest Boss? Kogo jeszcze zwerbował do imperialnej armii?

Boss to prawie mityczna postać, której na razie nie zależy na rozgłosie. Uważa, że świetna muzyka to doskonała wizytówka
i pozwala jej publicznie przemawiać za niego. Uważa, że świetna muzyka to doskonała wizytówka i pozwala jej publicznie przemawiać za niego. Pewne jest, że ma wizję. Wizję, którą chce konsekwentnie realizować.

Zdaniem Bossa należy przełamywać schematy, zdobywać to co dotychczas było nieosiągalne oraz łączyć rzeczy, które na
pierwszy rzut oka wydają się do siebie nie pasować. Idąc tą drogą tworzymy jakość, która była niespotykana nie tylko na
scenie rapowej, ale również muzycznej ogółem".


Autorami tekstu do "Agonii" są Paluch i Quebonafide, natomiast muzyką zajął się nasz nadworny producent,
Matheo. Utwór można odebrać jako komentarz do sytuacji społeczno-politycznej w Polsce oraz do obietnic wyborczych, które prawie nigdy nie są spełniane.

Quebonafide jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych raperów. W marcu odbyła się premiera jego najnowszej
płyty solowej. Paluch zaczynał karierę w bardzo młodym wieku, jednak obecnie jest już uważany za weterana i osobę opiniotwórczą.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.