Facebook Google+ Twitter

Pan C i Radosław Trill w finale "Konfestiwal"

6 maja, w częstochowskim klubie "Rywal", odbyły się eliminacje "Konfestiwal".

Konkurs na poderwanie publiczności do zabawy przez trójkę kandydatów / Fot. Damian leciakImpreza ta w Częstochowie odbyła się po raz pierwszy. Eliminacje miały za zadanie wyłonić najlepszego konferansjera, który pojedzie na finał. Zgłosiło się trzech kandydatów. Każdy z nich dostał zadania do wykonania, musiał zaprezentować się jak najlepiej oraz rozbawić zgromadzoną publiczność. Jednym z takich zadań było zachwalenie kontrkandydata.

Oprócz zadań przydzielonych przez prowadzących, kandydaci musieli się również wykazać wiedzą. Odpowiadali na pytania zadawane przez jury. Jednym z takich pytań było: czym się różni konferansjer od prezentera?
Od prawej: Pan C, Radosław Trill / Fot. Damian Leciak
Po dość burzliwych obradach, jury postanowiło przyznać bilet na finał Panu C (kandydat zgłosił się właśnie pod takim nazwiskiem), który wykazał się bardzo dużym poczuciem humoru, potrafił rozbawić publiczność i jury. Po ogłoszeniu werdyktu jury miało jeszcze jedną niespodziankę dla Radosława Trilla, jury również dało mu szansę pokazania się w finale. 16 maja w finale wystąpią więc zarówno Pan C jak i Radosław Trill.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.