Facebook Google+ Twitter

Pan Lodowego Ogrodu nadciąga. Jarosław Grzędowicz na UW

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-24 16:47

27 stycznia o godzinie 20 odbędzie się spotkanie autorskie Jarosława Grzędowicza w starej BUW, zorganizowane wspólnie przez NZS OU UW i wydawnictwo Fabryka Słów.

27 stycznia o godzinie 20, odbędzie się spotkanie autorskie Jarosława Grzędowicza w starym BUW, zorganizowane wspólnie przez NZS OU UW, wydawnictwo Fabryka Słów i czasopismo Science Fiction Fantasy i Horror, przy patronacie portalu Paradoks. Jest to czwarta odsłona projektu Fantastyczni. Na pierwszym spotkaniu w październiku studenci gościli Rafała A. Ziemkiewicza i Tomasza Kołodziejczaka, na drugim Jacka Komudę, a na trzecim Maję Lidię Kossakowską.

"Fantastyczni” - to projekt, dzięki któremu chcemy przybliżyć studentom i warszawiakom polską literaturę fantasy - mówi Tomasz Gontarz, koordynator projektu. - Raz na miesiąc chcemy gościć pisarzy, wypytać o inspiracje, podzielić się spostrzeżeniami na temat fantastyki.

Jarosław Grzędowicz w 2006 roku, jako jedyny dotąd pisarz otrzymał nagrodę Zajdla w dwóch kategoriach. Opowiadania oraz powieści - dodaje Paweł Szabłowski z NZS OU UW. - ,,Pan Lodowego Ogrodu” to już legenda. Grzędowicz ogłosił, że IV tom będzie na wiosnę. Wobec tego chcemy dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

Na godzinę 20 organizatorzy zapowiadają rozpoczęcie dyskusji z pisarzem. Tematem przewodnim będzie fenomen ,,Pana Lodowego Ogrodu”.

Podczas spotkania będzie można wygrać książki autora ufundowane przez Fabrykę Słów. Będzie również możliwość zakupu książek Grzędowicza z bonifikatą, dzięki księgarni Liber.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.