Facebook Google+ Twitter

Pan prezydent oświetlony

Prezydent może być silny lub słaby. Może rządzić i może być wyłącznie do reprezentacji. Nasz prezydent wręcza ordery, coś tam otwiera, zalicza ważne nabożeństwa... Żadnych poważnych inicjatyw ustawodawczych. I tak załatwi to kolega-premier.

Co można robić z nudów? Można się bawić i wzmacniać "reprezentacyjność". Jak? Ano, idą święta, więc nasz Prezydent postanowił podnieść reprezentacyjność Pałacu Prezydenckiego świąteczną iluminacją. Specjalne diodowe światło będzie wyświetlało na fasadzie budynku jakieś znaki graficzne i kolorowe wzorki. Nocną porą, gmach rozświetli się na biało-czerwono na znak, że jest narodowy. Wszystkie te cudeńka będą się zmieniać automatycznie, zsynchronizowane nawet ze wschodami i zachodami słońca... Mam nadzieję, że nie obniży to powagi Pałacu.

Przewiduję zatem prawdziwe oblężenie siedziby Prezydenta przez żądnych atrakcji warszawiaków i gości z prowincji. To ważny wkład Prezydenta Rzeczpospolitej w Boże Narodzenie. Prezydencka kancelaria wyda na to, bagatela, prawie 600 tys. zł. Sporo kosztuje ten "iluminacyjny prezent" dla świętujących w strachu rodaków. Zwłaszcza, dla pracujących emerytów, których pan Prezydent zrobił w przysłowiowego "konia".

Władza nie lubi oszczędzać na zachciankach. Kryzys je nie dotyczy. Podatnicy zapłacą za prąd i wejdziemy w Nowy Rok z kolorowym migotaniem w oczach. I jak rezolutnie powiada jedna z postaci Staszka Wyspiańskiego: "dziecinne to i naiwne". No!


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Mirek K
  • Mirek K
  • 14.12.2011 15:30

@ szeryf -- z Ciebie szeryf jak z h..... młotek!

Bul Komorowski spec od żyrandoli ,kopania gazu łupkowego metodą odkrywkową ,spec od ekonomi .... nie potrafi rozróżnić ,czym jest dług publiczny od deficytu budżetowego.

Ten facet nie powinien być nawet Prezesem GS w Pcimiu ! Ale niestety jest Prezydentem RP --- mój Boże......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Prezydent jako historyk z wykształcenia/ nauka milczy o jego dokonaniach w tej materii. zgroza/ postanowił wzorem Cezarów dać ludowi ''chleba i igrzysk''. fakt iż emeryci i osoby gorzej uposażone mają dylemat grzać czy chorować jest niczym. Cena jednego kilowata w Warszawie to ok.50 groszy tysiące mieszkań nie ma CO więc grzeją się obywatele piecykami itp urządzeniami. Żeby ogrzać mieszkanie i mieć ciepłą wodę z bojlera trzeba w zależności od metrażu od 25/ lokal 30m2/ do 40/lokal 50m2/ kilowatów na dobę. Ale nie ma co się martwić wszak podwyżki emerytur sięgną astronomicznej kwoty 5 słownie pięć złotych miesięcznie. jak to się ma do 350-600 pln miesięcznie za prąd? Ma się ciepło czego i ja Panu Komorowskiemu życzę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z ciebie, chłopie, prawdziwy "szeryf" ! Spróbuj opublikować swoje "dyrdymały", jeśli w ogóle umiesz pisać. Radzę przestać czytać, bo i tak nic nie wchodzi do głowy. A żenujący jest taki zawadiacki "komentarz".
Spokojnego opłatka, życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 13.12.2011 14:06

Przestań człowieku pisać, jeżeli chcesz publikować dyrdymały. Całość jest żenująca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.