Facebook Google+ Twitter

Pandemia aborcji!

Aborcja jest już obecna niemalże we wszystkich krajach świata, a jej „zwolennicy” przekonują, że prawne unormowanie tego procederu i zalegalizowanie pozwoli na jej kontrolę, nie pozwalając zejść do podziemia. Szczepionki na aborcję już są!

 / Fot. Michał HodurekLudzkość od początku swego istnienia zmaga się z różnego rodzaju klęskami powodującymi śmierć ogromnej rzeszy ludzi. Robi się wszystko, by powstrzymać morskie fale (systemy zapór, falochrony), bądź uchronić ludzi przed epidemiami tworząc rozmaite szczepionki, które potem aplikują w siebie każdego roku za miliardy dolarów. Straszy się przy tym, że grozi nam kolejna epidemia grypy, eboli, ba, nawet hiszpanki. Zaostrza się przepisy drogowe i wymyśla coraz lepsze systemy poduszek powietrznych, byleby tylko uratować kolejne ludzkie życie.

To wszystkie działania są bardzo ważne, nie mniej ludzie po raz kolejny stają się ofiarami manipulacji i hipokryzji rządów, które sami wybrali. Chcianym lub niechcianym wsparciem wspomnianych są media rozwodzące się nad kolejną katastrofą samolotu, przypadkami wirusa AH1N1, czy śmiertelnym żniwem zbieranym przez choroby nowotworowe. Tymczasem prawdziwą epidemią świata są dziś aborcje dokonywane na około 50 milionach dzieci rocznie (wg. oficjalnych statystyk WHO). STOP. Tak - na 50 MILIONACH bezbronnych, których prawodawstwa kolejnych krajów coraz mniej chronią, jednocześnie wspierając mechanizmy poszerzające spektrum sytuacji, w której można jej dokonać. Można zabić. Czy to normalne, że chce się wycinać drzewa przy drogach i zmusza się rodziców do szczepień tłumacząc to dobrem i obroną życia, a w drugim newsie telewizyjnym wmawia się kobiecie, że to ona ma swoje prawa, a jej dziecko już nie?

Epidemia aborcji jest już obecna niemalże we wszystkich krajach świata, a jej „zwolennicy” przekonują, że prawne unormowanie tego procederu i zalegalizowanie (sic!) pozwoli na jej kontrolę nie pozwalając zejść do podziemia. Szkoda, że jakoś brakuje chętnych, by w podobny sposób dopuszczać szerzenie się wirusa ebola. Może warto pozwolić mu na swobodne rozprzestrzenianie się. Najlepiej wybrać parę biedniejszych krajów, w których w sposób „kontrolowany” wirus będzie mógł się rozwijać i pozbawi życia, po uprzednich męczarniach, kolejne miliony istnień.

„Dziecko z uwagi na swoją niedojrzałość fizyczną oraz umysłową wymaga szczególnej opieki i troski, w tym właściwej ochrony prawnej, zarówno przed, jak i po urodzeniu” - czytamy w Konwencji o Prawach Dziecka przyjętej przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych 20 listopada 1989 roku. Przestrzeganie choćby tej zasady powinno być najlepszą szczepionką, wartą więcej niż wszystkie dotychczasowe działania na rzecz życia i zdrowia.

Ostatnie wydarzenia w Polsce (sprawa prof. Chazana oraz Kliniki w Rzeszowie) pokazują, że zagrożenie pandemią i nas nie mija. Dziś paradoksem jest, że pod wodzą lewicowego rządu Sejm Rzeczypospolitej Polskiej dnia 27 sierpnia 2004 roku ustanowił nawet Narodowy Dzień Życia propagujący odpowiedzialność za założenie rodziny i zachęcanie do życia w rodzinach wielodzietnych. Jego jedenasta już odsłona przypadła dwa dni temu. Wszystkiego najlepszego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Niestety, puste deklaracje w rodzaju Narodowego Dnia Życia to za mało. Musi za nimi iść ochrona życia dzieci NARODZONYCH, a w Polsce polityka prorodzinna sprowadza się do ględzenia i przelewania z pustego w próżne.
http://www.rp.pl/artykul/1084723.html
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,16032828,Polki_wola_rodzic_za_granica__Bo_nie_moga_liczyc_na.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jeszcze ta konwencja antyprzemocowa....
Przemoc psychiczna i fizyczna jest większą plagą ale o niej się nie mówi, kobiety gwałcone przez mężów, partnerów , bite, dzieci także... kobiety w ciąży także...CHROŃMY Życie... nie tylko to nienarodzone, ale też już narodzone....
także przed cierpieniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy, a w szczególności Małkowski wiedzą, że plemnik połączony z jajeczkiem to ruska agentura walcząca z najjaśniejszym i miłościwie nam panującym rządem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aby pana zachęcić, to postaram się rozwinąć temat.

Skoro plemnik połączony z komórką jajową, to według pana plemnik połączony z komórka jajową, to dlaczego kobiety w okresie ciąży znajdują się pod szczególną opieką prawną? Dlaczego istotna jest często zmiana trybu życia? Dlaczego znajduje się w okresie ciąży pod szczególną opieką lekarską? Dlaczego podatnicy finansują jakieś tam USG? Dlaczego podatnicy finansują szereg innych badań związanych z tym, że połączył się plemnik z komórką jajową? Odbiegając od rodzaju ludzkiego. Dlaczego hodowcy zwierząt płacą kolosalne sumy za zapłodnienie przez "medalowego" samca? Dlaczego w określonych terminach nie strzela się zwierząt?
Z powodu połączenia plemnika z komórką jajową?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Leszku. Nie uważa pan, że jak na pańskie dotychczasowe głębokie przemyślenia z pogranicza filozofii i szpiegostwa, to odpowiedź jest zbyt infantylna? I nie chodzi mi bynajmniej o pańskie odniesienie się do autora artykułu, tylko do odpowiedź na moje precyzyjne pytanie - prośbę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy wiedzą, że plemnik połączony z jajeczkiem to plemnik połączony z jajeczkiem. Gdyby zwolennicy zaglądania kobietom w narządy rodne wierzyli, że jest to dziecko, to żądali by, za dokonanie zabiegu aborcji, kary jak za zbrodnię z premedytacją, czyli kary dożywotniego więzienia. Fałszywi ci ludzie, co innego myślą, co innego wykrzykują. Kościołowi chodzi o zniewalanie sumień i do tego potrzebni są tacy fałszywcy jak m. in. autor powyższego tekstu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Leszku może pan wyjaśni, czym jest plemnik połączony z jajem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwolennicy zaglądania kobietom w ich narządy rodne, wmawiają nam, że plemnik połączony z jajeczkiem jest dzieckiem i później, na bazie tego kłamstwa, wypisują takie głupoty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.