Facebook Google+ Twitter

Pandemia absurdu - porcja nowin z globalnej wioski

Pieniądze, seks, śmierć i metafizyka idą ze sobą w parach, przeplatając się między epidemią świńskiej grypy, spiskiem naukowców i egzemplarzem koranu w torebce katolickiej prostytutki. Oto porcja nowin z globalnej wioski...

Rzeczpospolita pisze: W sierpniu największa w Ameryce izba gospodarcza, reprezentująca 3 miliony przedsiębiorstw, zażądała od Agencji Ochrony Środowiska (EPA) dowodów na globalne ocieplenie - zaraz po tym jak hakerzy wykradli wymianę e-maili między klimatologami z uniwersytetu Wschodniej Anglii, z której wynika jakoby cała sprawa była oszustwem.

Pomysły na wyciągnięcie pieniędzy od podatników nie kończą się na domniemanej, wiszącej w powietrzu katastrofie ekologicznej, w zanadrzu czai się nowy śmiercionośny wirus...

Atak morderczych komarów znad Nilu

Nikt nie wie dokładnie ile ofiar pochłonęła pandemia świńskiej grypy, ale kolejne dramatyczne doniesienia prasowe przypominają trochę atak Marsjan na Ziemię w słynnej "Wojnie światów" Orsona Wellesa... a jakby tego było mało - naukowcy przygotowują się już do walki z tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może pojawić się w Polsce latem. - ostrzegają wiadomosci.wp.pl.

Charakterystyka wirusa:

1) Prawie w 100% śmiertelny dla człowieka.
2) Przenoszą go komary.
3) Szansa, że trafi do Polski - duża.
Brzmi groźnie, prawda?

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na ukończeniu są prace nad nowoczesną chorobą, eliminującą ludzi o niepożądanym garniturze chromosomów. Problem jest w tym że w czasie uwolnienia i przypadkowej mutacji, wszyscy mieszkańcy Ziemi z gatunku Homo Sapiens Paver Economicus ulegli by eksterminacji. Nad czym prowadzi się jeszcze badania ? Chciałem dać link ale ugryzłem się w język. Sami poszukajcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.