Facebook Google+ Twitter

Pani prezydentowa Warszawy?

Wystąpienia polityków, jeśli nie są przygotowywane przez sztab specjalistów, bywają bardziej prawdziwe i odsłaniają to, co czasem chce się ukryć.

Oglądałam relację z krótkiego wystąpienia Hanny Gronkiewicz-Waltz. Im dłużej słuchałam, tym bardziej się dziwiłam. Czy to ma być zabawny wstęp do poważnych słów? Nie, to były wrażenia na gorąco, wiele na to wskazuje, nowego prezydenta stolicy.

Wyróżnienie przez Gronkiewicz-Waltz skrzydła lewicowego wśród głosujących na nią chyba nie wypadło najlepiej dla obrazu partii, która raczej nie "afiszowała się" z takimi upodobaniami. Wnioskując po nagłej zmianie nastroju Donalda Tuska, co wyraźnie malowało się na jego twarzy, uwaga przyszłej pani prezydent, średnio trafiona.

Wyróżnienie kobiet... i podziękowanie im za głosy. nie wystarczy podziękować po prostu obywatelom, Polakom. Nieskrywana duma, że może się być pierwsza kobietą w historii, która rządziła Warszawą...

Nie ma jeszcze oficjalnych wyników. Poranek może przynieść jeszcze nagły zwrot akcji, ale to mało prawdopodobne. Zastanawiam się czy rzeczywiście Warszawa głosowała na ten program i na te partie, o których sądzi? Ile razy się zdziwimy?


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Warto zauważyć, że Pani Prezydent z Zabrza wygrała różnicą 192 głosów. Czyli przewaga minimalna. Ale zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.11.2006 12:12

Ja odniosłem wrażenie słuchając owego oświadczenia nowej prezydent Warszawy, że oto nastąpiła ulga i posadka na cztery lata załatwiona. A po tej posadce np. eurodeputowana (casus Piskorski) i znowu posadka na parę latek. Tylko o to tu chodzi. Nie dajmy się złudzeniom...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.