Facebook Google+ Twitter

Panie Mirosławie, róbmy ten geszeft! : )

W jednym z serwisów, który musiał zmienić nazwę, bo zbytnio podszywał się pod Wiadomości24.pl, ukazał się tekst, traktujący o "niemieckich mediach w Polsce". W24 też trafiły na tę listę. Autor zmieszał nas z błotem, przypisując rolę niemal okupacyjnej szczekaczki. A po kilku dniach zwrócił się z propozycją... by Wiadomości24 objęły patronat nad jego sztuką.

Miałem już napisać o tym na poważnie, ale patrząc na okoliczności, można się tylko uśmiechnąć. Jak inaczej, gdy nad tekstem o krwiożerczych "niemieckich mediach" wesoło miga banner reklamowy jednego z serwisów tej samej grupy, co W24. A pan Mirosław, przysyłając mi propozycję objęcia patronatu medialnego, podał link do tekstu o jego sztuce. Link wiódł do serwisu - nie zgadniecie... Też "niemieckiego".

I choć autor w swym tekście miota gromy, pisząc: "Jeżeli nie wiemy, o co tak naprawdę w tym wszystkim, chodzi, to chodzi zapewne o pieniądze, i to niemałe pieniądze. A największe geszefty robi się na wojnach, nawet tych politycznych (...)", proponuję: panie Mirosławie, niech Pan lepiej da spokój wielkim wojnom i wielkim geszeftom; zróbmy już lepiej ten Pana mały geszeft na patronacie : )

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Krystyna
  • Krystyna
  • 27.04.2012 20:40

Świetny tytuł :
Panie Mirosławie, róbmy ten geszeft! : )
Ciekawa jestem czy ten pan Mirosław (uważam że to jest Miroslaw K.) zrozumie aluzję .Utwierdziłam się w przekonaniu , że to jest sławny już Miroslaw K.Wpis pana Łukasza utwierdził mnie w tym., pamiętam ten wpis i inne obraźliwe do innych :dziennikarzy, redaktorów a nawet do właścicieli z W24 .Jeśli ma pisać to niech sobie pisze i niech będzie wiecznym piszącym debiutantem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.04.2012 20:18

Takie oto słowa skierował do mnie na priv szanowny pan Mirosław.

"Jesteś dla mnie zwykłym zakompleksionym tchórzem! Na wiadomościach24 może pisać kto tylko chce, nawet i 200 lat, a nie tylko 3. Nie bój się, nie zniechęci mnie byle anonimowy pętak, choćby miał tytuł superredaktora. Szczekaj sobie dalej"

Pozdrowiłem go tylko, teraz także go pozdrawiam. Mimo że już go nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
5709
  • 5709
  • 25.04.2012 22:13

Dobre. Dobre :)) a na Panią Sławę też pani nie ma czegoś, bo nudne są te jej wypociny, atakujące wszystkich za wszystko. Ona jedna idealna i jej serwis...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.