Facebook Google+ Twitter

Panie Prezesie, mam prawo Pana krytykować, bo taka jest prawda!

O tym, jak "kampania informacyjna" Prawa i Sprawiedliwości przelała czarę frustracji... "Czas na odważne decyzje!" - do tego zachęca nowy spot PiS-u. A więc do dzieła!Szukałem jakiegokolwiek przykładu kampani informacyjnej, znalazłem, a treść spotu jest adekwatna do tego, o czym napiszę.

Tak, istotnie, warto się uczyć. Najlepiej na błędach. Najwygodniej na cudzych. W takiej sytuacji pozostałe partie polityczne z pewnością unikną notorycznych gaf PiS-u. Nie wiem od czego zacząć, nie wiem co ważniejsze, ponieważ 2 fakty walczą ze sobą jak równy z równym, tak więc kolejność jest ustalona na podstawie zasady "pierwsza myśl najlepsza":
1. Łamanie zasad. Tegoroczna kampania wyborcza miała być bez spotów wyborczych i banerów, które niszczą obraz świata w mediach i na ulicach. PiS oczywiście wykorzystuje to, że przepisy jeszcze nie weszły w życie i robi pseudokampanię informacyjną -
2. No właśnie - "kampania informacyjna". A ja się pytam, dlaczego tak pożyteczna forma przekazu została sprofanowana przez Prezesa i Spółkę?! O czym ona informuje? Na jaki problem ma zwrócić uwagę? Jeśli podobnych problemów nie było za rządów PiS-u, to wówczas na łamach W24 przeproszę partię, ale na to się nie zanosi.

Ważne są też kampanie organizacji takich jak Pajacyk czy też wielu innych. Zwracają one uwagę na istotne problemy, w rozwiązaniu których może pomóc każdy, nie mieszając się przy okazji w politykę.

Zaryzykuję stwierdzenie, że kampania PiS-u rozpoczęła się już przed pochówkiem prezydenckiej pary na Wawelu, który wywołał pierwsze poważne poróżnienie wśród społeczeństwa. Choć, żeby być uczciwym, kampanię rozpoczęli wyborcy jednych i drugich, którzy nawzajem się zwalczali. Potem nastąpiła bitwa o krzyż. W międzyczasie okazało się, że większość naszego społeczeństwa nie troszczy się o Polskę, bo przecież "Tam jest Polska!", gdzie jest Prezes i Spółka.

Od bardzo długiego czasu PiS krytykuje rząd. Jednak nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy powiedziano, by w jaki sposób rozwiązać problemy społeczne lub coś nie mającego związku ze Smoleńskiem. Dziwię się, jak taką tragedię, po tak długim czasie można wykorzystywać do celów politycznych. Jak nie wstyd? Czy nie mamy ważniejszych problemów od tablicy-samowolnie-postawionej-na-cudzym-terenie-której-o!jakim prawem?!- gospodarz się pozbył? I tym podobnych?

Odpowiedź poznamy w październiku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Satyryk
  • Satyryk
  • 20.07.2011 04:42

Za chwilę za kierowcą wybiegł rolnik, jego żona i córka krzycząc:
- Skłamałeś, że zabiłeś świnię! Wójcik żyje i znowu piszę głupoty!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tuż przed wyborami na prezydenta Jarosław K. i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Jarek, jako człowiek, który próbuje być prawy i sprawiedliwy, widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko właścicielowi. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? - pyta Jarosław.
- No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy.
- Cóżeś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Jarosława Kaczyńskiego i właśnie zabiłem świnię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Czas na odważne decyzje!" - Wyjawię treść rozmowy z moim zmarłym tragicznie bratem, która miała miejsce podczas feralnego lotu 10 kwietnia 2010 roku - Jarosław Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 19.07.2011 17:01

Przecież to zaraz nie będzie opozycja, tylko obóz rządzący...na szczęście w snach...;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

""Czas na odważne decyzje!" -Idę do psychiatry! - Jarosław Kaczyński. "

Rzekł Mariusz Ir Sen. Który, ucząc się od najlepszych, szefa opozycji wysyła do psychiatry. Może podrzucić Cię na Białoruś, z Ukrainy to niedaleko, a podszlifujesz swoje jeszcze wątpliwe umiejętności z zakresu propagandy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wodnik
  • Wodnik
  • 19.07.2011 16:14

@M. Wójcik- autor ma dopiero 17 lat. Uczy się wyrażania swoich myśli w debacie, zdobywa dopiero umiejętność przekonywania o swoich racjach. A pan jaki daje mu przykład? negatywny o czym świadczy prymitywny komentarz z godz 16. Proponuje kurs dobrego wychowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Czas na odważne decyzje!" -Idę do psychiatry! - Jarosław Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Czas na odważne decyzje!" - Odchodzę z polityki - pomóżcie mi to zrobić - Jarosław Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobno według najnowszych wytycznych Radia M., krytyka Pana Prezesa jest utożsamiana z grzechem ciężkim, który zmyć może jedynie głos oddany na PiS lub hojny datek na rzecz Ojca Dyrektora.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Don Donek
  • Don Donek
  • 13.07.2011 18:10

Węgrzy mogą , to i Polacy też. chodzi o to że ten tam pan Tusk przez 4 dni w tygodniu to nie dotknie sie niczego ( w wieku 50 lat dostał fuchę gdzie musi wykazać się ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - nie wie co to takiego ), a p.p.p. Kaczyński zasługuje na zaufanie ( no bo kto chciałby zostać kapitanem Titanica?) ps: myśle że Tusk nie dostanie żadnej roboty w brukseli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.