Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16630 miejsce

Panny, uczennice, studentki, dojrzałe i pracujące - wybory Miss Fali

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-08-25 09:42

Znamy już 22 finalistki pierwszego, po latach przerwy, konkursu Miss Fali. Na eliminacjach w sobotę stawiło się 128 atrakcyjnych pań.

 / Fot. Janusz KubikStrasznie się denerwuję, to mój pierwszy raz - dziewczynom, zanim wyszły na prezentację w bikini, drżały nie tylko głosy... Trudno się dziwić - przejście tanecznym krokiem w skąpym kostiumie i butach na szpilkach nie tylko przed jury, ale i widzami oraz fotoreporterami, licznie i z nieukrywaną przyjemnością przybyłymi na imprezę, było nie lada wyzwaniem. Odwagi dodawała uczestniczkom płynąca z głośników muzyka i prowadzący eliminacje Andrzej Cieślik, dyrektor Aqaparku Fala. Nieocenione było też wsparcie bliskich - kibicowali im narzeczeni, rodzice, mężowie, dzieci, przyjaciele. Kandydatki miały tylko jedną cechę wspólną - wszystkie były pełnoletnie. Poza tym regulamin wyborów Miss Fali 2008 nie stawiał innych ograniczeń wiekowych ani co do stanu cywilnego. Wystartowały w nich więc nie tylko młodziutkie panny, uczennice i studentki, ale i kobiety dojrzałe i pracujące (fryzjerki, nianie, artystki, ekonomistki, prawniczki, kobiety biznesu...), świadome swoich zalet, pełne życiowych doświadczeń. / Fot. Express Ilustrowany

Pierwszy etap eliminacji, ze względu na zachmurzone niebo, odbył się w części krytej Fali. 128 kandydatek przedefilowało piątkami wzdłuż basenu i przed jurorami. Oszołomiły wszystkich - kilometrami długich nóg, letnią opalenizną, gracją ruchów, uwodzicielskimi spojrzeniami, młodzieńczą energią i zniewalającymi uśmiechami. Na drugie wyjście wyjrzało już słońce - dziewczyny zostały zaproszone na zewnątrz. Każda miała okazję pokazać się  / Fot. Express Ilustrowanytym razem w stroju własnego pomysłu, takim, który najefektowniej eksponował walory jej urody. Fantazji dziewczynom nie zabrakło - podziwialiśmy je w ubraniach plażowych, sportowych, romantycznych sukienkach, kreacjach wieczorowych, seksownych spódnicach lub krótkich spodenkach zestawionych tylko ze stanikami i... wiatrem we włosach.

Każda też mogła powiedzieć coś o sobie. I wtedy okazało się, że są nie tylko piękne, ale przy tym błyskotliwe, inteligentne, mają niecodzienne zainteresowania i pasje oraz wiele pomysłów na życie.

- Konkurencja była ogromna, tym bardziej się cieszymy - podkreślały oszołomione finalistki. Przed nimi tydzień przygotowań - treningi z choreografem, ćwiczenia układów, przymiarki strojów, próbne fryzury i makijaże... Emocje będą rosły z dnia na dzień aż do przyszłej soboty. Gala finałowa będzie wielkim show. Miss Fali 2008 odjedzie czerwonym peugeotem 107. Wybrane zostaną także dwie wicemiss Fali, Miss Publiczności, Miss Foto  / Fot. Express Ilustrowanyoraz ogłoszone zostaną wyniki głosowania na Miss Internetu oraz SMS-ową Miss Fali. Wystąpią goście specjalni - Rudi Schuberth oraz Kasia Nova.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

hmmmm:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.08.2008 08:55

Poszukuje pracy jako fotoreporter... :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.