Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5613 miejsce

Panorama Alp widziana z Albstadt. Niezmiernie rzadki widok

Albstadt (płd.-zach. Niemcy) leży w kotlinie w otoczeniu pięknych krajobrazów Jury Szwabskiej. Przy dobrej pogodzie widać stąd cudowną panoramę Alp na horyzoncie. Rzadki to jednak widok, gdyż nad kotliną najczęściej wisi gruba warstwa mgły.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zapraszam do podziwiania panoramy Alp widzianej z miasta Albstadt z góry Ochsenberg (948 m.p.p.m.). Widoki takie są tu rzadkością. Na żywo sprawiają niezapomniane wrażenie. Warto je zobaczyć choćby na zdjęciu.
Zapraszam do podziwiania panoramy Alp widzianej z miasta Albstadt z góry Ochsenberg (948 m.p.p.m.). Widoki takie są tu rzadkością. Na żywo sprawiają niezapomniane wrażenie. Warto je zobaczyć choćby na zdjęciu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Wspaniałe krajobrazy, brawo! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam ból, tam jeszcze nie byłem. "Zbulwersowany" pięknymi zdjęciami +5

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2013 14:16

Cudne widoki zwłaszcza dla kogoś kto z okien widzi blokowiska :) Super!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Aniu, i to nie tylko Pani zdanie. Wielokrotnie spotykałam się z podobnym. No cóż, podobieństwo geograficzne... na północy morze, na południu góry:) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne widoki , podobnie z Krakowa , przy dobrej pogodzie widać pasmo Tatr.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Isabell, mieszkać w otoczeniu wysokich gór i ja bym nie chciała. Też lubię przestrzeń. Pochodzę z polskich nizin. Jestem więc człowiekiem nizin... hihihi! czyli tzw. ceprem, a właściwie ceprzyną. Owszem lubię wysokie góry, a także morze, ale tylko na urlopie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne krajobrazy :) Ale jestem fanką otwartej przestrzeni ... kocham morze :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam Wierną Fankę Alp! Pani Joasiu, to dałoby się zrobić, pod warunkiem, że z Berlina przeprowadzi się Pani bardziej na południe Niemiec. ;) Chyba że... a nie, nie, to przysłowie z górą i Mahometem to raczej w tym przypadku szans nie ma...
Pozdrawiam z Pogórza Alpejskiego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widoku na Alpy (jak i możliwości szybkiego do nich dotarcia) szczerze zazdroszczę, jestem wierną fanką Alp w rejonie Berchtesgaden. Kiedy jeszcze nie podróżowałam po Niemczech tak masowo jak w chwili obecnej, a miałam dzień wolny w Norymbergi, to odwiedziłam punkt informacji turystycznej z takim oto pytaniem: "Czy jeśli pojadę do Monachium i wejdę na najwyższą wieżę widokową, to zobaczę Alpy?" :)

A ponieważ nie potrafiono mi tego zagwarantować, poszłam oglądać pozostałości po partii. Moja pierwsza wyprawa w Alpy była możliwa dopiero po pół roku. ;) Chciałabym widzieć góry z miasta, w którym mieszkam. Pozdrawiam z Berlina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.